Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Nowe mapy?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaproponować dodanie do MapCycle Kilku mapek.(3-4max)

 

 

Moje propozycje:

 

 

de_dustyaztec

 

de_dust3

 

de_duts2_long

 

de_dust_forever

 

de_abadon (to ma podobne textury do dust 2)

 

de_dust_1337

 

de_dust2002

 

de_dust2009

 

de_dust2_hanter

 

de_dust2x2_confusion

 

de_dust2_remake

 

de_dust2_synyster

 

de_dust2_1337

 

 

Proszę graczy dd2 dm, o wyrażenie swojej opinii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za tym, aby zostało po staremu.

 

Już teraz boty kampią w trupie, a co to będzie na mapie de_dust_1337 :OO

 

Poza tym serwer jest dobrze rozkręcony, tylko poprawić jakość i aktywność adminów i będzie dobrze. Możliwe, że taka zmiana map odstraszyłaby graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że można spróbować. Jak lubię DD2, tak na DD2+DM ciągłe bieganie w tym samym kierunku, z czasem wywołuje u mnie odruchy wymiotne. :) Skorzystałbym z 2-3 dodatkowych mapek, najlepiej tych bardziej popularnych (typu de_dust2002, de_dustyaztec, de_dust4ever, de_dust). Jeśli pomysł się nie przyjmie, zawsze można zrezygnować. Warto spróbować, aby się przekonać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do dodawania map to prócz DD2 można by dodać max 4 nowe mapy (w sumie by było 5) i teraz decyzja czy chcemy zrobić z tego serwera zwykłego DM'a z mapami różnych kategorii (inferno, nuke etc.)

 

Czy może dobrym pomysłem było by przekształcenie go w DM DUST MAPS. Osobiście jestem za 2 formą bo nie widziałem takowego serwera.. Zmiany idą w parze z odejściem graczy na co trzeba zważać.. lecz gdyby po zrobieniu nowych map H@ zadbał o reklamę +gdyby ogarnąć jakiś sensowny konkurs to dlaczego nie :)

 

 

 

Propozycja map:

 

-de_dust2

 

-de_dust4ever

 

-de_dust

 

-de_dust2002

 

-de_dust2_1337

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za dodaniem kilku odmian map dd2, jest to dobry pomysł bo gra cały czas na jednej i tej samej mapie to troche nudne się już robi. Ja jestem jak najbardziej za.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem jak to serwer DM to głównie ludzie grają żeby skilla doskonalić, więc różnorodność map jest jak najbardziej wskazana:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można dodać jakąś jedną mapę na początek. Może się uda, myślę że i tak większość osób gra na tym servie bo jest odd2, a nie zwykły dm, ale jakiś inny dd, może wpalić :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można zrobić ankiete kto jest za zrobieniem servera only dd2/inferno/nuke i kto jest za dodaniem nowych map dd2 i tam gdzie by było więcej głosów dodało by się to na serva a jeśli by jedna propozycja nie wypaliła można by spróbować z drugą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...