Skocz do zawartości
Gość

Dwie myślę, przydatne zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż chciałbym zaproponować 2 zmiany, które na pewno poprawiły by według mnie grę. A więc:

 

1. Wypadało by zmienić liczbę możliwości posiadania granatów. Przy dobrych "lotach" naliczyłem, że leci ich około 15 na galę, gdy troszkę więcej teamu pójdzie na "A" :) Czyli z 2 na głowę (co jest dla mnie zupełnie bez sensu), na 1 standardowo, bo trochę to utrudnia grę TT'kom, ponieważ to oni muszą zraszować.

 

2. Może taka mniej przydatna, ale zawsze jakaś propozycja :) fajnie by było jakby z czasu trwania mapy, do jej zresetowania, czyli 25 minut zrezygnowano, a wstawiono np. że gramy do 20 wygranych rund dla danego teamu :) można by było się pobawić oraz ponabijać kilka fragów więcej :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. TT jest w stanie zraszować. Przykładem może być gra FreeZouT'a, Skill.exe czy Poland'a. Niekiedy nie zdążę kupić broni a już zeskakują z gali po flashu. Poza tym jeśli ktoś czeka na gali to się doczeka ( HE ). Tak więc dla mnie propozycja nieuargumentowana.

 

2. Pomysł nie zły, ale  25 min gry wpada jakieś 13-14 rund. Nie wydaje mi się żeby granie do określonego wyniku ( uwzględniając autobalans ) miało poprawić dynamikę gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Zanim założycie jakikolwiek temat z propozycją przeczytajcie te które już były ;) temat zamknięty co do he.

 

2. To nie TP żeby grać do iluś wygranych rund a fragów i tak można wiele zdobyć poprzez asyste, 2he i 2 fragi na banie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...