Skocz do zawartości
xmentor

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Morderca(na życzenie)

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 21:23

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Morderca

 

Dowody: 

 

 

 

[AMXBans] 'FunnyGun' got banned for '30 minutes'.

 

 Reason: 'PING'

 

 Admin: Morderca

 

 

 

[AMXBans] 'ROBCIO ROBCIO' got banned for '30 minutes'.

 

 Reason: 'mikrofon 16+'

 

 Admin: Morderca

 

 

 

 

 

Świadkowie:nwm

 

Uzasadnienie: ten drugi ban był już dawno ale pozwoliłem sobie że każde złamanie regulaminu przez admina bedę sobie zapisywać :) Może dla FunnyGun te 30 minut to nic, ale powiedzcie mi gdzie jest sprawiedliwość, po tym jak On dostał bana to gracz o nicku JAS FASOLA(chyba) dostał bana na 5 minut  :

 

 

 

 

[AMXBans] 'JAS FASOLKA1' got banned for '5 minutes'.

 

 Reason: 'PING'

 

 Admin: Morderca

 

a co do drugiego bana minęło troche czasu od tego jak ten koleś dostał tego bana ale  pokażcie mi gdzie w regulaminie pisze ze mikro od 16+ lat :)

 

 

 

3. Rozmowa przez mikrofon dozwolona a nawet wskazana.

 

Były też inne sytuacje :)) Nie zdążyłem ich wyłapać, ale przed chwilą na Inferno, Morderca wbił sobie na txt jak gdyby nigdy nic... Następnym razem bede szybciej działać bo to sie robi smieszne On robi co chce, któregoś razu zbanował jakiegoś gracza za to że raz mu zblokował droge , przypadkiem ... A co On zrobił ? Dał mu bana na 30 minu , zabawne :) Może i ta skarga nic nie wniesie ale teraz dokumentował najmniejsze potknięcie Mordercy.

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do mikrofonu...

 

 

 

Kategoria wiekowa gry Counter Strike, wynosi 16 lat. W związku z tym można się domyśleć, iż Mikrofonu nie można używać poniżej 16 roku życia. ( W niektórych przypadkach wyjątkiem jest JailBreak. )

 

 

 

Co do Pingu...

 

 

 

Ban na 30 Min mógł wystąpić, gdyż gracz miał ping wyższy niż 1k, ewentualnie, gdy Admin upominał gracza o wysokim pingu, a nawet banował. Nie pomogło, co wiąże się z wyższym Banem. 

 

 

 

Ban na 5 min, to mogło być ostrzeżenie dla gracza, by opanował w jakiś sposób swój ping. 

 

 

 

Nie rozumiem, po co ta skarga ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja powiem tylko tylę że robię to co do mnie należy.. a Ty drogi graczu .. masz jakiś uraz lub coś do mnie. i mnie prowokujesz w różny sposób. lecz patrze na to i nie wyciągam wobec Ciebie żadnym urazów ani złości .. A ty nadal każdy mój ruch Jaki Admina każdy ban komentujesz,, co powinno się skończyć dla Ciebie banem na 1 dzień, 1 tydzień 1 miech, 1 rok. Abyś wiedział że jeśli masz zastrzeżenie do mnie napisz pw. na forum, steam,, ts,, a nie w grze wypisujesz.. teksty typu ,, Morderca brawo".. Po to jest regulamin i ptk. żebym adekwatnie do sytuacji wyznaczał kary. Tyle z mojej strony. proszę o nie dodawanie ptk ostrzeżeń dla tego gracza ponieważ mam nadzieję ze dziś wszystko i na zawsze wyjaśniliśmy. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Kategoria wiekowa gry Counter Strike, wynosi 16 lat. W związku z tym można się domyśleć, iż Mikrofonu nie można używać poniżej 16 roku życia. ( W niektórych przypadkach wyjątkiem jest JailBreak. )

 

 

 

Co do Pingu...

 

 

 

Ban na 30 Min mógł wystąpić, gdyż gracz miał ping wyższy niż 1k, ewentualnie, gdy Admin upominał gracza o wysokim pingu, a nawet banował. Nie pomogło, co wiąże się z wyższym Banem. 

 

 

 

Ban na 5 min, to mogło być ostrzeżenie dla gracza, by opanował w jakiś sposób swój ping.

 

Patrz regulamin ! Gadanie przez mikro jest dozwolone a nawet wskazana !!! i nie ma wyznaczonej granicy wiekowej, kumasz to czy nie  ? :) . A z tego co pamietam do Funny nie dostał żadnego ostrzeżenia ani bana wczesniej za PING :* wiec twoja wypowiedz jest zbędna :)

 

 

 

Morderco Kochany, ja żadnego urazu do Ciebie nie mam ale wkurzasz swoich zachowaniem :) Jako admin powinieneś przestrzegać regulaminu a Ty go ciągle łamiesz , poza tym przeslij mi SS gdzie napisałem CYTUJE : ,, Morderca brawo" bo ja nie wiem ; ) Za co miałbym dostać pkt. ostrzezenia ? Za prawde ? Hmmm... Ciekawie, już 2 skarga z mojej strony na Ciebie i drugi raz unikasz odpowiedzialności ... Z tego co zauważyłem Każda skarga na jakiegokolwiek admina konczy sie zamknieciem tematu bo spam, zabawne.

 

Wbiłeś na txt , i nic ? Ogarnij najpierw Siebie potem ogarniaj graczy :)

 

 

 

Pozdawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...