Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Bez chamstwa i uniesień

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

  Przedwczoraj na waszym serwerze a dokładnie na only dd2 miało miejsce nie przyjemne dla mnie zachowanie admina (nie wiem który/która) w każdym bądz razie otrzymałem bana z dopiskiem wstaw "ss" na forum.

 

Powiedz mi Pani/Panie adminie jak mam to zrobić skoro "ss" nie zostały zrobione. 

 

 Pozbywacie się dobrych graczy na dodatek grających na steam. Jest w tym sens aby na serwie grały same "ns" nie wszyscy ale większość gra na tak zwanych wspomagaczach(nazwij to jak chcesz). Myślę ze administracja powinna się zastanowić komu daję opiekę i adminów na danym serwerze.

 

 I proszę mi nie wmawiać że "ss" zostały zrobione,bo nawet admin tego nie umiał zrobić. To jak ten serwer ma działać prawidłowo.

 

 Jestem wręcz zażenowany postawą admina dotyczącej mojej sprawy,a tyle co wiadomo to nie pierwsza taka sytuacja.

 

 Następna sprawa,to wrzucenie z konsoli o rozpatrzenie mojej sprawy.

 

 Widzę że ktoś albo jest niekompetentny na swoim stanowisku albo po prostu ma za mały staż aby mieć pod opieką serwer lub nawet admina.No ale cóż wiem że nie wszyscy są idealni  i wszyscy popełniamy błędy,ważne żeby nie popełniać go drugi raz.

 

 Proszę nie odebrać tego negatywnie,ale gram w cs'a 12 lat i pierwszy raz spotykam się z taka sytuacją.

 

 Pozdrawiam i życzę sukcesów:)

 

                                                                                                                                                                              Z poważaniem

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      GrUbSoN

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak kolega wyżej proszę zastosować się do wzoru, a po drugie to jeśli widnieje powód bana " Wstaw screeny na Multi-Head.pl " to ssy masz na 100 % zrobione. Format ssów .tga, przykładowa nazwa HalfLife01.tga.

 

A po trzecie jeśli stało się to przedwczoraj, to już prawdopodobnie minął czas dodania ssów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma takiej opcji. Powód bana jest automatycznie generowany. Więc tak jak wspomniałem, jeśli wygenerował się powód "Wstaw screeny na Multi-Head.pl", to ssy na 100% są.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I po raz kolejny płacz ze brak ss'ow ,Screny robia sie automatycznie razem z powodem . Mowisz o Nsach a sam do niedawna grałeś  na "non stimie" ,bo twoje konto STEAM widnieje od 22 listopad 2013 (ale mniejsza o to ) Czekamy na Fotki z gry ... Inaczej pozostaje ci inne wyjscie ,zrobienie 100 reklam naszej sieci .

 

 

 

 

 

 

 

                                           Pozdrawiam !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza sprawa grałem w cs'a jak Ty adminie(Roben) latałeś za piłką w podartych spodenkach:). Następna sprawa grałem na NS bo nie robi mi różnicy czy gram na Steam czy Non steam. jak się jest dobrym w miarę oczywiście i troszkę mysli a przede wszystkim gra uczciwie to się nie ma czego bać. To nie jest płacz,tylko nie wiedziałem że "ss" mają inną nazwę. Teraz ogarnij "ss" bo nie dam ci powodu abyś był z siebie dumny i myślał że jestem z tych co biegają i pizgają po ścianach. 

 

Nigdy nie grałem na wspomagaczach i nie mam zamiaru grać na tym gównie,nawet nie umiem tego instalować bo nie chciałem się nauczyć. To zabiera przyjemność z grania. Dziękuję za uwagę:) Pozdrawiam

 

P.S Dziękuję za szansę dostarczenia "ss" plus dal tego Pana :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...