Skocz do zawartości
Sy[K]uS

2 Pistolety

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam taką małą propozycje... 

 

Na serwerze można mieć 2 pistolety, wnoszę o usunięcie tego...lepiej normalnie jeden, tradycyjnie..

 

Gdy brakuje nam naboi np w m4 to chcąc zmienić szybko na pistolet i zabić wroga musimy wybierać który chcemy...

 

Jest to bardzo denerwujące, myślę że lepiej gdy będzie jeden pistolet .

 

 

 

Chciałbym poznać Waszą opinie na ten temat, proszę się wypowiadać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm.. po części masz racje, ale ja przeważnie z początku wyrzucam zbędny pistolet i gram dalej :) głownie sb zmieniam broń klawiszem " q " odruchowo już idzie i szybko można się przyzwyczaić :P ale wracając do tematu.. Też bym był za tym, bo myślę, że ułatwiłoby to grę na serwerze, osobiście uważam, że dwa pistolety są niezbędne :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za usunięciem jednej z dwóch broni krótkich ,nikt przecież nie używa ich na raz tylko na przemian a jak kolo do ciebie naparza z ak47 to raczej nie masz czasu na zabawę ,na co wypadnie na to bęc :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam, że to dobra propozycja. Ogólnie to zawsze robiłem tak, że na starcie jak mnie nikt nie bił to sobie ustawiałem i nie było problemu. Niestety zdarzyło się kilka sytuacji gdzie mi to przeszkodziło...

 

Jestem za usunięciem jednego pistoletu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem za ! Sykus dał dobry pomysł. Przeszkadza to troche, bo nie raz idze zapomnieć o tym. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem za by usunąć 2 pistole tak jak napisałes w tym temacie jest to denerwując gdy chcesz zmienić na pistole a musisz wybrać na który

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za usunięciem domyślnego pistoletu, ponieważ chcę mieć wybór pistoletu. Zazwyczaj gram w TT, ale zawsze używam USP.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A tego drodzy koledzy jak wyobrażacie sobie to, że ct i tt mają tą swoją normalną broń tak? domyślną, to co wtedy z wyborem pistoletów w menu wybierania broni?

 

 

Sory Tr!k3r ale trochę ciężko zrozumieć to co napisałeś -,-

 

 

 

Usunąć wybór pistoletów, moim zdaniem najlepiej. Zostaną domyślne pistolety w tt, ct

 

Można tez usunąć bronie dymyślne, wtedy każdy sb wybierze jaką tam chce;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Sykus chodziło mi o usunięcie menu wyboru pistoletów, rozumiesz? Żeby były tylko te domyślne.. to co pistolety chcemy domyślne, to co w takim bądz razie z broniami ogólnymi? jak m4, ak....

 

 

Przecież chyba można usunąć domyśle pistolety, wtedy w menu każdy wybierze jaki chce i z glowy. Będzie jeden pistolet i każdy zadowolony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, zgadza się, lecz z tego co pisaliśmy wcześniej mowa była o tym aby broń ( mianowicie pistolet ) był tą domyślną i że nie chcecie mieć wyboru innych pistoletów. Musicie się zdecydować albo będą pistolety domyślne albo nie będzie ich wcale i będą tylko pistolety do wyboru w menu. Więc to już wasz wybór jak będzie najlepiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tak, zgadza się, lecz z tego co pisaliśmy wcześniej mowa była o tym aby broń ( mianowicie pistolet ) był tą domyślną i że nie chcecie mieć wyboru innych pistoletów. Musicie się zdecydować albo będą pistolety domyślne albo nie będzie ich wcale i będą tylko pistolety do wyboru w menu. Więc to już wasz wybór jak będzie najlepiej.

 

 

Cały czas chcemy aby był jeden pistolet. Czy usuną domyślną czy tez menu wybierania... bez różnicy dla mnie, to zależy co im łatwiej będzie zrobić.

 

Grunt by był jeden pistolet, głównie o to się rozchodzi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...