Skocz do zawartości
Gość

Wywiad wieczorową porą.

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]ntie.jpg[/align]

 

 

 

 

 

 

 

D

zisiejszy wywiad przeprowadzę ze znanym o ile nie pokusić się o słowo celebrytą, Multi-Head.pl. Ostatnimi czasy otrzymał różowy kolor nicku mówiący o randze super moderatora. Zawsze na straży swojego stanowiska, przyjazny i bardzo miły. Ciekawe czy rozpoznacie o kim mowa? No więc zaczynajmy!

 

 

 

- Witaj tajemniczy gościu. Na sam początek zdradź Nam jak to jest mieć taką odpowiedzialną rangę?

 

 

 

Wiesz co, niektórym może się to wydawać, że bycie super moderatorem to nic takiego . Dla mnie osobiście to nagroda, za moją pracę na rzecz serwera. Nie poprzestanę na tym, będę starał się jak najlepiej wywiązywać z moich obowiązków, do których mnie przydzielono.

 

 

 

- Możesz Nam powiedzieć czym dokładnie będziesz się zajmował, jakie są wspomniane obowiązki?

 

 

 

Moimi podstawowym obowiązkiem jest pomoc nowym moderatorom, tak aby oswoili się z funkcją. Nadzorowanie pracy moderatorów i nieustanna pomoc z wyjątkowymi sytuacjami, też na pewno nie będzie mi obca. Zamierza także robić co do tej pory, więc pomagać wszystkim użytkownikom, utrzymywać porządek na forum oraz być do pełnej dyspozycji administracji.

 

 

 

- Pamiętasz może jakaś kompromitująca Cię sytuacje kiedy byłeś newbie?

 

 

 

Tak, przypominam sobie. Przez przypadek nacisnąłem sobie klawisz "y" czyli ?say? i nie mogłem chodzić w CS. Restartowałem sterowanie i nic  nie pomagało, nakombinowałem się jak nie wiem. Aż w końcu po blisko 15 minutach zorientowałem się co jest nie tak.

 

 

 

- Śmieszna historia, która na pewno ubawi wielu czytelników. Wiem że lubisz spędzać dużo czasu na TeamSpeak 3. Z kim masz najlepszy kontakt i co tam porabiacie u Ciebie na kanale?

 

 

 

Jeżeli mam czas to wchodzę, wiem, że tu można pogadać, trochę się rozluźnić oraz czasami nieźle ubawić ze śmiechu. Rozmawiam z wieloma osobami z którymi mam temat do rozmowy, często są to osoby które szukają u mnie pomocy, a ja im pomagam. Najczęściej na kanale siedzę z RastaMan?em, OST?inem, Chudym, ogólnie wystarczy zapukać do mnie a na pewno pogadamy.

 

 

 

- Z tajemniczych źródeł wiem że na Twój kanał wchodzą też przeurocze dziewczyny. Jak Ty to robisz że tak je przyciągasz?

 

 

 

A tak wchodzą, często to koleżanki z reala, ale również z sieci i nie tylko. No nie wiem co mam odpowiedzieć na drugą część pytania, po prostu zaczynam rozmawiać z nową koleżanką i tak wszystko toczy się już samo.

 

 

 

- No tak posłuchać kobiet to dobra sprawa. Pytanie z całkiem innej beczki. Masz może jakieś rodzeństwo?

 

 

 

Mam, brata i siostrę, oboje starsi. Wychodzi na to, że jestem najmłodszy.

 

 

 

- Musisz koniecznie podać mi namiary na siostrę. To oznacza że zostałeś w domu taki rodzynek. Wiemy już że lubisz grać w CS i gadać na TS3. Jakie są Twoje inne hobby?

 

 

 

O mojej siostrze jedynie możesz pomarzyć. Uwielbiam sport, najbardziej interesuje się piłką nożną, staram się doskonalić moje umiejętności i myślę przyszłościowo nad swoim rozwojem. Poza tym, to lubię wyjścia ze znajomymi, bo wtedy jest naprawdę miło i wesoło. Niestety mam mało czasu i nie mogę pogłębiać swoich zainteresowań względem innych hobby.

 

 

 

- Pytanie obowiązkowe, które musi paść. Jak dowiedziałeś się o Naszej sieci?

 

 

 

To było około półtora roku temu, a nawet więcej . Wcześniej grałem na innych serwerach typu dd2 i COD MOD. O serwerze MH.pl dowiedziałem się od kolegi, który podesłał mi IP, grałem na CodMod 201 LVL i można powiedzieć że od tamtego czasu zostałem już z Wami. Czas spędzony na forum, pomaganie innym, pozwolił mi bardziej wdrążyć się w sprawy sieci i piąć w górę .

 

 

 

Mam racje że COD MOD 201 LVL to Twój ulubiony serwer? Co Ci się w nim podoba najbardziej?

 

 

 

 

Nie to że ulubiony, ale zawsze było w nim coś wyjątkowego . Dobre klasy, ciekawy zbiór perków, a co najważniejsze miła atmosfera, dużo fragów a także śmiesznych sytuacji.

 

 

 

- No nie dziwie się atmosfera jest tam bardzo specyficzna, oczywiście w miłym tego słowa znaczeniu. Twoja ulubiona broń z której masz największego skilla.

 

 

 

Ogólnie lubię każdą broń, ale najbardziej to m4a1 z tłumnikiem, jak i również AWP i mój ukochany Deagle. Nie pogardzę również pięknymi bańkami z Glocka i usp. ;d

 

 

 

- Może zdradzisz nam inspiracje jakie miałeś kiedy tworzyłeś swój nick?

 

 

 

Często słyszę słowa lovelas i inne pokrewne zwroty, od tego właśnie powstał mój nick. Druga część to końcówka mojego imienia no i tak oto powstał. Taka oto inspiracja.

 

 

 

- Plany na przyszłość, jak zamierzasz rozwijać się na tej sieci?

 

 

 

Teraz głownie skupiam się na wypełnianiu swoich obowiązków. Chciałbym sobie poradzić z pełnieniem funkcji jak najlepiej, przyjmować słowa krytyki i pod jej wpływem zmieniać się. Również chciałbym aby panowała świetna atmosfera która aktualnie Nam towarzyszy. Moim małym marzeniem jest, kiedyś w końcu spotkać się z wszystkimi użytkownikami sieci Multi-Head.pl.

 

 

 

- Oby Twoje życzenie się spełniło. Powiesz Nam coś o swoich upodobaniach muzycznych. Może uraczysz nas jakimś linkiem na youtube.pl na tą szarą i zimną noc?

 

 

 

Moje upodobania są zapewne jak większości, gustuję w muzyce tanecznej, rapie, dubstepie jak i techno . Bardzo lubię tańczyć, więc to trochę z tego powodu, muzyka taneczna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Po muzyce widzę że przed Naszymi czytelnikami jeszcze bardzo długa noc. Dziękuje panu za wyczerpujący wywiad. Może jakieś pozdrowienia?

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników! Życzę wytrwałości w spełnianiu swoich marzeń oraz wiele radości w nowym roku. Świetny wywiad, liczę na kolejny w niedalekiej przyszłości. Dobranoc.

 

 

 

- W imieniu redakcji chciałbym życzyć Tobie, samych sukcesów w społeczności Multi-Head.pl jak i w życiu osobistym. Dziękuję za chwilę rozmowy. Dobranoc.

 

 

 

J

uż wiecie z kim rozmawiałem dzisiejszego wieczoru, jeżeli tak to napiszcie poniżej w poście. Życzę dobrej nocy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No, no . Wywiad jest przepiękny !

 

Gratulacje dla Ciebie, życzę więcej takich wywiadów.

 

 

 

 

 

Oczywiście, to Lovo nasz kochany Super Moderator

.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawy wywiad, ciekawe pytania jak i odpowiedzi! :D Nareszcie to weszło w życie to, co proponowałem już dawno temu. Mianowicie anonimowy wywiad. :D Gratulacje :) Wywiad oczywiście z lovo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahah wiem to lovo :o , ale nie znam go za bardzo :) Pozdrawiam Damian :* :D I jestes słaby jak co ! (Sam mi kazałes to napisać) :D !

 

 

 

Kocham Lovkaa ;*** .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...