Skocz do zawartości
Gość

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewną propozycję.Otóż chciałbym zrobić coś takiego na forum żeby np.nie trzeba było kopiować wzoru i wklejać do nowo pisanego tematu.Po prostu w dziale odwołanie od bana klikasz "Napisz nowy temat" i w okienku masz już wygenerowany automatycznie wzór.Pomoże to nowym użytkownikom którzy nie wiedzą gdzie szukać wzorów.Modyfikacja jest pod wersję 3.4.x więc jest w 100% zgodna z wersją silnika Forum.Daje linka do IPS marketplace więc nie będzie problemu z pobraniem tego i wgraniem.Dysponuję wszelką pomocą na GG,Steamie,Pw.

 

http://community.invisionpower.com/files/file/4547-default-post-content/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za, fajna propozycja.Nie będzie trzeba kopiować wzoru tylko on już będzie wklejony to jest bardzo pomocne. Bylem raz na takiej sieci gdzie było coś takiego i było to bardzo fajne,

 

Jestem za!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł co najmniej bardzo fajny ale jesteś pewien, że nie będzie żadnych sprzeczności?

 

Jeżeli nie to plugin powinien zostać wgrany ponieważ zapewne nie wiele zabierze, a uatrakcyjni działanie forum.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pomysł co najmniej bardzo fajny ale jesteś pewien, że nie będzie żadnych sprzeczności?

 

Jeżeli nie to plugin powinien zostać wgrany ponieważ zapewne nie wiele zabierze, a uatrakcyjni działanie forum.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Sprzeczności nie będzie bo z IPS marketplace mogą tylko pobierać te osoby co wykupiły licencje na IP.Board i to jest plugin dostosowany do tego skryptu forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo fajna propozycja, jak nie będzie żadnych przeciwskazań to duże tak . Będzie łatwiej nowym graczom, bo często widzimy jak gracze olewają wzór, a my w ten sposób możemy im pomóc. ;>

 

 

 

 

 

/ HardeQ , masz urządzenie Note pod avatarem i to tam dajesz słowne upomnienie i ostrzeżenie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...