Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Podanie na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie:Grzegorz

 

2. Kontakt: Steam-Stanikow Gadu-Gadu-41397801

 

3. Lokalizacja:woj.Lubelskie,Puławy

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a:3-6h zależy ile mam czasu

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około):Na forum siedzę w każdej wolnej chwili.Stronkę mam zawszę otwarte w jakieś zakładce i co kilka min sprawdzam co sie dzieje jak sie uczę lub czymś sie zajmuję.

 

6. Posty (min. 50 sensownych):Chyba są

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie):Mam kilka pomysłów od strony technicznej jeden na notatki moderatora został przyjęty jeszcze chciałbym żeby Awatar nie był taki kwadratowy tylko okrągły,fajnie to wygląda niż taki kwadrat.Chciałbym pomóc w rozwoju sieci żeby ta sieć była numerem Jeden w Polsce.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum:Jaki jakiś zostanie to go przyjmę ponieważ każdy dział jest interesujący.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:Szybko się dogaduję z innymi ludźmi.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Jestem cierpliwy ale jak każdy człowiek ma jakieś granice cierpliwości.Staram się jak najwcześniej wykonać zadanie mi przydzielone ponieważ nie lubię zostawiać czegoś na inny dzień.

 

11. Coś o sobie:Mam na imię Grzegorz mam 17 lat, jestem z Puław.Chodzę do Technikum Elektrycznego.Lubię pograc w cs'a gram w niego od 5 lat.Do Mh przybyłem z serwerem 500k lvl jako administrator.

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB):Byłem Globalnym Moderatorem na stronie Top-F*****.pl.Silnik IP.Board znam średnio ponieważ większość gry w cs'a pracowałem na MyBB ponieważ ono było darmowe a IPB jest płatny.

 

13. Obowiązkowe mikro:Jest

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...