Skocz do zawartości
HardeQ

[ZAMKNIĘTY]Stanowcze podanie :]

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Krystian

2. Kontakt: steam, ts, gg

3. Lokalizacja: Pomorskie, 40km od Gdańska 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a:  Dla samego counter-strika w granicach rozsądku 5h. Jeżeli chodzi o forum to więcej, zdecydowanie więcej.

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Jestem praktycznie zawsze, forum mam zawsze włączone co pewnie nikogo nie dziwi.

6. Posty (min. 50 sensownych): +1200 :)

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): To co zawsze, to co wcześniej. Czyli zająć się forum i likwidować spamerów, łamaczy regulaminów i zaprzestawać sporów pomiędzy userami :) Nagradzać sprawiedliwie warnami respektując regulamin.

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Najlepiej całym forum :)

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam, oczywiście nie z każdym da się dogadać jednak niektóre sytuacje w tym funkcje wymagają kapitulacji dla dobra ogółu. Jestem w stanie to zrobić :)

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Oczywiście. Myślę, że nie ma co do tego ktokolwiek wątpliwości.

11. Coś o sobie: Mam na imię Krystian, wiele osób mnie zapewne zna. Moje zainteresowania to głównie Piłka Nożna. 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Nie jeden raz, tu jak i kiedyś na innych sieciach.

13. Obowiązkowe mikro: Stoi koło monitora :)

 

Oczywiście w kandydaturze dodam, że nie każdy mnie lubi [nie ma osoby która ma i miała z każdym dobre relacje] jednak jestem w stanie się dogadać z paroma osobami na potrzeby no chociażby wyżej wymienionego dobra ogółu.

 

Pozdrawiam, HQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


JEstem na Nie. Nie udzielasz się ostatnio na serwerze i forum jak i ts3 wracasz jak podania sa otwarte. Na NIE!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sheen w moim obowiązku nie leży spamowanie na forum jak nie ma się wiele do powiedzenia. Każda osoba co bywa na forum może potwierdzić, że jestem dostępny i czytam tematy.

 

 

 

Na serverach, a raczej codzie 800 jestem i bywam. Jeżeli stwierdziłbyś, że nie to dlaczego piszę non stop do aquaxa o ten ogólny reset.

 

Na ts3 nie wchodzę bo nie mam po co, jak ktoś chce porozmawiać to może mnie zaprosić, a wtedy może wpadnę :)

 

 

 

Natomiast ja ciebie rzadko widuje na forum więc twoja ocena nie wiem skąd czy z czego wynika.

 

 

 

Do twoich zarzutów dodam, że praktycznie do końca grudnia miałem przerwę [spowodowaną kilkoma problemami].

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HardeQ wiesz , że uważam Cię z szacunkiem , ale muszę stwierdzić fakt , że jestem na nie . W Ostatnim czasie miałeś wiele rang , z których bardzo szybko rezygnowałeś . Posiadałeś Moderatora, jak i Super Moderatora , wywiązywałeś się świetnie , ale teraz na nie , powodzenia .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HQ mimo naszych pewnych scysji tylko nam znanych będzie zawsze moim pierwszym kandydatem na wyższe stanowiska w MH. Zawsze potrafiliśmy się porozumieć (nawet w czasie "kłótni") o czym świadczą nasze wspólne rozmowy. Obowiązkowy i stanowczy. Konsekwentny i odpowiedzialny. Jak dla mnie HQ na moderatora? Jak najbardziej TAK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjęty. Odpracowałeś.

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.


Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...