Skocz do zawartości
Trik3r

[ZAMKNIĘTY]Tr!k3r - ostatnia szansa na modka ;c

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Beniamin

2. Kontakt: gg, steam, skype, pw

3. LOKALIZACJA: Koszalin

4. CZAS Jaki Poświęcasz dla CS: Bardzo dużo

5. Poświęcasz czas kurs ktory dziennie na forum (okolo): Tak, dużo siedze na forum

6. Posty (minimum 50 sensownych): Jest.

7. Co chciałbym zrobic na Forum (uzasadnienie): Pomóc, zaprzestać niepotrzebnego spamu, kultury użytkowników. Przede wszystkim pomóc.


8. Dział którym chciałbyś sie zajmować na forum: Który przydzielicie, będę zadowolony.

9. Posiadanie Umiejętności Współpracy z ludźmi: Jest.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jest.

11. COS O sobie: Wszyscy dobrze mnie znacie, wiecie dobrze jaki mam charakter ( mam nadzieje, że to was nie zniechęci do wypowiedzi ) Jestem zabawny, lubię się dobrze bawić, rozmawiać z wami :P Ogólnie sami wiecie dużo o mnie :)

12. Doświadczenie (CZY zajmowałeś juz kiedys TAKIE stanowisko, Oraz Jak Radzisz Sobie w obsłudze skryptu IPB): Bardzo Dobre.

13. Obowiązkowe mikro: Jest.

 

Pozdrawiam Tr!k3r. :c Mam nadzieję, że zasłużyłem na ostatnią szanse na tę posadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne że na Tak Triker jest ogarniętą osobą :) Składa podanie na Moderatora bodajże już 3? 2? raz i dalej próbuje ma chęci i widać ze się stara :) Na TAK!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Która to już ostatnia szansa? Brak Ci konsekwencji, okłamujesz sam siebie. NIE.

 

 

może i tak jest consku, lecz chcialbym otrzymac, modka i udowodnic, ze jednak zasluguje na wasze zaufanie. Moze i przesadzamy z tymi szansami lecz chcem dowiesc, ze zalezy mi na tej posadzie. Tylko o to mi chodzi, lecz nie zaprzeczam twojej odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wraz z wiekiem Tr!k3r jest starszy, a zarazem mądrzejszy. Jest bardzo pomocny, uprzejmy, a także da się z nim porozmawiać :) szybko zawiera nowe kontakty więc jest to na jego plus. Każdemu należy się druga szansa, a tym bardziej, jeżeli wykazuje chęci i wszelkie starania :P Jestem na TAK :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem wyznania, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki.

 

Jeśli raz się noga powinęła, to tylko i wyłącznie jesteśmy przygotowani na taką okoliczność, lecz trzeba od początku nie dopuszczać do potknięć.

 

 

Jesteś bardzo miłą osobą, lecz wg mnie, to za mało. Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tr!k3r często używasz słowa ostatnia szansa. Wcześniejsze podanie na moderatora nią nie było? --> http://multi-head.pl/topic/15513-ostatnia-szansa-dla-trk3ra/

 

W podaniu napisałeś "wiecie dobrze jaki mam charakter".. No przez ten charakter nie zapamiętałem cię dobrze, zachowywałeś się że tak powiem jak dziecko, wiele osób zapewne wie o co chodzi.

 

Nie wierzę w natychmiastową przemianę człowieka.

 

Tylko z tej perspektywy jestem na Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nawet ja  się wypowiem chodź tu nie gram  

 

Jestem na tak 

 

+ aktywny na forum

 

+ poje**** pozytywnie :D

 

dał bym mu ostatnia szanse 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trikusiowi należy się szansa. Jak wiecie miał modka i dawał rade , przez głupią pomyłkę ją stracił. Ale jak wiecie nie każdy człowiek jest ideałem. Powodzenia trikerku ;*. Jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

 

 

 

+ OGarniety

 

+ Jest z nami dość długo. ( NIe jak niektórzy 1/2miesiace i składaja o moda podanie).

 

+ Aktywny.

 

+ Obcykany w funkcji moderatora. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kiedyś pisaliśmy o daniu tobie szansy. Jeżeli teraz Ci jej nie dam to nie myśl sobie tak, że już nie będziesz miał szansy czegoś tutaj dostać. Walcz dalej a na pewno zostaniesz doceniony.

 

 

 

Podanie odrzucone.

 

 

 

/close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...