Skocz do zawartości
xmentor

[ZAMKNIĘTY]Skarga na szanownego eR.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 20:30 ,  28 grudnia 2013

 

Nick admina/gracza, który zawinił: eR.

 

Dowody: http://img826.imageshack.us/img826/1566/xlf8.png

 

Świadkowie: NWM !

 

Uzasadnienie: Hmm, Admin Morderca w zdaniu popełnił błąd a ja napisałem tylko to co jest na SS(nie miało to w jakikolwiek sposób obrazic Morderce, napisałem to w sposób żartobliwy , bynajmniej tak mi się wydaje) Rozumiem gdybym napisał coś w stylu ''analfabeta'' wtedy bym zgodził się ze to był słuszny ban .. ale za ''TO'' ! To jest śmieszne , drogi eR. czy gdy twoja Mama lub Tato mowi do Ciebie zebyś szedl do szkoly też im dajesz bana ? Nie, nie bana .. Kare za to że Chcą zebyś się edukował ? Pomyśl troche zanim coś zrobisz .. Do HA servera, może czas zrobić selekcje Adminow których jest fuuuuul ! A i tak nikt nic nie zrobi gdy ktoś pisze na u@.

 

 

 

Pozdrawiam .. Już te 30 min przeboleje ;*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej . Może nie miałeś na celu nikogo obrazić , ale wiesz każdy może to inaczej odebrać . eR. odebrał to źle i wstawił się za Mordercą . Poczekamy na ich wypowiedzi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i dla ciebie i mordercy nie jest to obraza ale ja to odbieram jako obraze poniewaaz pozniej inni gracze nie maja szacunku do adminow jak daja sobie tak jechac.

 

 

Mordercy ortografie znamy wszyscy ale nie znaczy ze to ma byc powod do ciskania po nim. I zdaje mi się że morderca tego nie widzial.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...