Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

[ZAMKNIĘTY]hah z "30 adminów"

Rekomendowane odpowiedzi

 

Data i godzina: 19:48 29.12.13

Nick admina/gracza, który zawinił: Allll admini coda oprócz Lovo, Morderca i Opos pozdro 600

Dowody: http://speedy.sh/cADzs/Desktop.rar

Świadkowie: Morderca i Lovo

Uzasadnienie: Ja nie będę prosił po 300 razy o ogarniecie pingu na codzie 200 lub sprawdzenie gracza. Ja się pytam kto trzyma nad Adminami łapę dawniej robił to Wilku i adminie się coś obawiali , a teraz robią co chcą prosić błagać nie pomaga wyzywać też już nie. Rozmawiałem wczoraj nawet na ten temat z Mordercą bo siedzi obok niego z 4 adminów a on sam ogarnia serwer, ludzie kpina. Albo kur.... będzie porządek albo kicha z tego serwera jak lag na lagu lagiem pogania. Dowód na to jaki panuje czasami ping na serwie a nawet admin na specta nie wejdzie i nie popatrzy....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm co do pingu i lagów masz rację ostatnio serwer dobrze chodzi. natomiast ludzie maja lagi i wysokie pingi to prawda. No jako Admin mam obowiązek wypełeniać obowiązek na który sam sie zgłosilem i to robie. Co do pozostałych adminów nie mi ich rozliczać z pracy która wykonują... I rozumiem Ciebie o co chodzi z lagami i tp.  bo ostatnio była skarga na mnie że dałem za klatki bana. a typa 5 na raz nie mogło ubić bo go nosiło ;P.. Mam nadzieję ze to sie poprawi i serwer bd czysty i elegancki. wszystko pod kontrolą...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.ss widze 1 osoba ping 130.

 

2.2 osoby z pingiem 130+

 

3.2osoby z pingiem 130+ i sam miales 120 pingu

 

4.3osoby z pingiem 130+

 

5.1osoba z pingiem 130+

 

Sniper czesto nikt nie ma pingu a ty spamisz lagi lagi ping ping a to tylko ty masz te lagi .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzisz pozdro jakim jesteś botem.... jak kłamiesz i ty jesteś admem xD jeden ssy gosciu ma 1111 pin drugi ss-y gosciu 150 i paru po 130 kolejne ss y widac ze gosciowi znikł całkiem ping.... Weź człowieku nie jesteś tu bogiem już raz ci napisałem. I się nie żądz bo serwer nie twój :)

 

 

 

Punkt za obrazę. BounDer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już rządzić a nie żądzić. Nie kłamie tylko widać to na ss. Nie przepuścisz tego że ktoś ma racje a ty nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 Sniper ogarnij się i nie spinaj , jak składasz skargę to daj się innym wypowiedzieć . A po 2 Pozdro chyba nie rozumiesz sensu tej skargi .W moim odczuciu nie chodzi tylko o ping. Ja podchodzę do niej tak , że niektórzy admini na serverze nic nie robią , tylko zajmują się grą . Jak wiemy nowym opiekunem jest BounDer wszystkie sprawy związane z adminami i serverem kierujemy do niego .

 

 

 

Następna kwestia :Dostaję info na steam , że ktoś gra odpalony albo z innego powodu , wchodzę na server a tam 0 zainteresowania u@ tylko grą . Nie chcę nikogo obwiniać, bo sam nie jestem idealny, każdy popełnia błędy . Proszę tylko o większą uwagę dla nowych adminów. :) Jako admini musimy się trzymać razem i sobie pomagać , tyle dziękuję . Proszę  o wypowiedź Opiekuna bądź h@. :)

 

 

 

 

 

Ps : Jak składasz skargę to trochę powagi . Sam tytuł jest nie na miejscu .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...