Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Propozycja Notatka Moderatora :)

Rekomendowane odpowiedzi

Więc mam pewną propozycję na ułatwienie pracy moderatorom żeby nie musieli edytować postów i pisać komunikatów.Jest plugin który dodaje estetyczne notatki.Co prawda pełna wersja tego dodatku jest płatna w granicach 25 zł ale jak się zdecydujecie mogę do tego interesu coś dołożyć,a ta kwota nie jest taka wielka w porównani do tego silnika na którym aktualnie stoi forum.

 

Wracając do pluginu to on się nazywa (Pav32) Post Notes,albo inny ale polecam go ponieważ wgrywałem go na innej stronce i nie było z nim problemów.

 

 

 

Fotki Pluginu

 

                        82350869613451732706.jpg

 

 

 

39167455009628811622.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny pomysł bardzo ułatwiło by to prace moderatorów na forum tylko szkoda, że kusztuje to 25 zł ale tak to to fajne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednak kupno tego pluginu nie będzie potrzebne.Dysponuje tym dodatkiem więc jak będzie potrzebne to proszę o info to wyślę ponieważ nie mogę udostępniać tego płatnego pliku za darmo na forum z którego każdy może pobrać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Moje zdanie jest na nie , plugin zbędny .  Ja jak komuś daję Upomnienie , to chcę to napisać według mojego zdania ( co o tym poście sądzę) , a to trwa dosłownie chwilę. :)

 

 

 

 

Ten plugin nie ma czegoś takiego ze daje już gotową notatkę tylko piszesz co chcesz,wybierasz jaką notatkę dodajesz (od razu mówię że nie wiem czy te kolory są takie jak napisałem mogłem się pomylić)

 

  • Ostrzegawcza-Kolor Czerwony
  • Informacyjna-Kolor Zielony
  • Ogólna-Kolor Biały

     Więc ten plugin oprawia w taka bajeczną ramkę słowa które napisała dana osoba mająca uprawnienie. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stanik a ten plugin z jakim IPB jest kompatybilny. Pytam gdyż po aktualizacji do najnowszej wersji kilka dodatków przestało działać a kilka działało nieprawidłowo. Możemy go przetestować, podeślij mi go na mailu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten plugin był testowany na wersji 3.4.5 i 3.4.6 wiedz wejdzie na to forum.A pliki ci podam na gg jak będziesz bo niestety maila nie mam twojego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakbyś mógł jeszcze raz w wolnej chwili podesłać ten plik, bo nie miałem Cię w kontaktach i linki gg zablokowało. Mój mail masz w moim profilu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...