Skocz do zawartości
Gość

kto lepszy Messi, czy Ronaldo?:-D

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście bardzo lubię Ronaldo natomiast Messiego nie wiem dlaczego lecz praktycznie w ogóle. Porównania, gadki typu Messi vs Ronaldo według mnie są bardzo nie na miejscu ponieważ obaj piłkarze są wielcy, mają odmienne style, charaktery i postrzeganie piłki natomiast bardzo się cenią na wzajem. Wszystkie kłótnie pomiędzy kibicami Barcelony i Realu są dla mnie wręcz absurdalne wszyscy typowi " sezonowcy "  robią te oba wielkie kluby wrogami natomiast to wszystko gówno prawda ... Prawdziwy kibic wie że to przyjazne dla siebie kluby oraz piłkarze obu drużyn mają dla siebie wielki szacunek ponieważ grają na największym poziomie piłki nożnej ... ! :D A wracając do wypowiedzi niektórych wyżej osób porównujecie ich poprzez pracę ? ... Ronaldo ciężko, nawet bardzo ciężko pracował na swój poziom gry. Natomiast Messi urodził się z talentem do piłki i co z tego ? Tak naprawdę nic ... Sam talent za ciebie nie gra, ciężka praca też potrzebna aby okiełznać ten talent .. Możecie mnie hejtować czy co chcecie ale takie jest moje zdanie w tej sprawie akurat :D !.. Pozdrawiam milkuś <3 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Ronaldinho > Cristiano Ronaldo = Messi 

 

 

 

To nie ulega wątpliwości..

 

 

 Dokładnie tak samo myślę. Ronaldinho <3 król futbolu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Powiem tak: Szanuję Ronaldo, za to, że ciężko pracował aby być takim piłkarzem. Można go nazwać piłkarzem kompletnym, ponieważ jest świetny w każdym elemencie, w wielu nawet lepszy od Messiego, ale moim zdaniem lepszy jest Messi, ponieważ po nim można się spldziewać wszystkiego, jest nieprzewidywalny, poprostu geniusz. Gdy Messi ma piłkę każdy się zastanawia co z nią zrob bo już nie jeden raz zaskakiwał wszystkich swoim geniuszem, a gdy Ronaldo ma piłkę to jest ten sam schemat kiwka/strzał. Jest w tym naprawde niezły ale moim zdaniem Messi jest lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciężko tak stwierdzić, obaj zawodnicy się bardzo różnią.

 

Cristiano - bardzo ciężka praca,100 % na meczach jak i na treningach.

 

Lionel - talent, i przede wszystkim nieprzewidywalność. Gdy Messi ma piłkę to nawet Dariusz Szparkowski nie wie, co się stanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...