Skocz do zawartości
Gość

kto lepszy Messi, czy Ronaldo?:-D

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ronaldo jest o wiele przystojniejszy moim zdaniem. Aż się chce go schrupać!

 

 

Tak jak kolega powiedział z góry :D

 

 

 

Messi Król <3 Co nie zmienia faktu, że i tak Ronaldinho był najlepszym piłkarzem świata, nadal jest. Można powiedzieć, że Messi to następca Ronaldinho. Tylko, że Ronaldinho jest lepszy trochę. :D

 

Porównajcie sobie Messiego jak grał na Mundialu, a jak grał Ronaldo.. Ronaldo Parodia. :)  Messi jednak w sprawach choroby czy czegoś tam, wymiotował na boisku. Moim zdaniem i tak był lepszy od Ronalda. Messi wrodzony talent/Ronaldo trening.. Też te cztery złote piłki Messiego nie było za chodzenie po boisku i czekanie w polu karnym jak to kolega mówił u góry, że tylko tam czekał. Jednak mimo na Mundialu w tych sprawach to Messi się starał jak najlepiej grać. Asystował i strzelał. Patrzcie też pod uwagę serce Messiego. Daje kasę dla chorych dzieci. A Ronaldo kupuje żel i korki co mecz. :)

 

Tyle ode mnie..

 

 

 

~ Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zależy kto kogo lubi, ja tam ich nie lubię i dla mnie są słabi ale co do tego pytania to jak dla mnie są równi sobie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Messi - talent wrodzony.

 

Ronaldo - ciężka, wręcz mozolna praca na treningach by osiągnąć sukces. 

 

Messi czaruje swoim dryblingiem, przechodzeniem zawodników w nietypowy, ale skuteczny sposób. 

 

Ronaldo zawodnik agresywny, stara się pokazać swoją umiejętność dryblingu nad przeciwnikiem i szybkość. 

 

Oby dwaj zawodnicy mają coś takiego w sobie co przyciąga ludzi i obaj są bardzo utalentowanymi zawodnikami, których warto podziwiać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cristiano :) Najlepszy piłkarz na świecie bez dwóch zdań, niesamowicie skuteczny dzięki niemu każdy mecz rozpoczyna się od 1:0 - Słowa Ancelottiego i można się z tym zgodzić. Messi natomiast jest genialnym piłkarzem co do tego nie ma wątpliwości, ale wg jest troche niżej od Cr'a :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...