Skocz do zawartości
POLAND.

[ZAMKNIĘTY]Resp TT.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. :)

 

Mam taką propozycję żeby wprowadzić ograniczenie czasu na siedzenie na respie (chodzi oczywiście o tt). Jest to denerwujące, że tyle osób siedzi prawie całe rundy na respie i czekają. Co wy na to? Może to być np: 40 sek.

 

Jeżeli ktoś by się nie stosował to kick, a w wypadku nagminnego ban. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ma czas i całą mapę na wyczekanie,nie trzeba stać na respie. Skoro jest w regulaminie punkt zakazujący kampienia na respie,należy go przestrzegać. Jak już wyżej wspomniałem,trzeba znać umiar. Postaram się, aby ten punkt w regulaminie został uściślony,żeby nie było niejasności. A co do czasu rundy-wspominałem już chłopakom o zmniejszeniu do 2 min,zapewne lada chwila zostanie wszystko ogarnięte.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Minuta na respie to max. Większość graczy z awp wyczekuje będąć TT prawie całą mape, patrząc środek/anarchia. Taka gra z lekka mija się z celem gdyż nie jest to FFA.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem jest to FFA jednomapowe. Nie rozumiem czemu tak drastycznie ograniczyć czas przebywania TT na respie. Normalnym jest grając choćby mieszańce, mixy i inne mecze turniejowe, że któryś z TT siedzi z AWP na swoim respie i ściąga CT ze środka. Póki żyją koledzy z drużyny niech tam sobie siedzi, jaka różnica czy bedzię kampił na respie a np w piachu na długiej? Jedyne co moim zdaniem ma sens to kampienie do powiedzmy 20-30 sekundy przed końcem mapy. W tym czasie ciągle TT jest w stanie podłożyć bombę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kłopot w tym że duża ilość graczy TT, kampi na respie non stop. Nieważne czy grają awp czy coś innego, ile można tam stać? Mimo tego że np paka leży na drugim końcu mapy, i co niektórzy mają ją w nosie, bo chcą zachowywać a do końca rundy 1;30 jeszcze.

 

Na mixa. mieszańcach wyczekuje się awp tylko do 20 sekund, żeby dać info ile ludu na B, i czy ktoś dolny oraz środek, tyle :)

 

 

 

 

 

7. Kampić mogą gracze w teamie CT (na BSach). TT ma zakaz kampienia.

No więc z tego punktu jasno wynika że tt ma wbijać, a co do kampienia na respie to maksymalnie 1;50 nic więcej, nawet CI z awp muszą się ruszać ku bs'om.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja to myślę tak. Zostawić tak jak jest bo nawet jeśli się zdarzy, że ktoś kampi na respie całą rundę to admin jest od tego żeby go upomniał więcej nie potrzeba :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawiązując do postu Latającego Holendra, co ma na celu oddział CT? Bo wg moich informacji jego zadaniem jest nie dopuścić do podłożenia bomby lub jeśli już to się stało do jej rozbrojenia. Biorąc pod uwagę, że pewna liczba TT siedzi na respie jakim jest zagrożeniem dla celu jaki ma osiągnąć CT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nawiązując do postu Latającego Holendra, co ma na celu oddział CT? Bo wg moich informacji jego zadaniem jest nie dopuścić do podłożenia bomby lub jeśli już to się stało do jej rozbrojenia. Biorąc pod uwagę, że pewna liczba TT siedzi na respie jakim jest zagrożeniem dla celu jaki ma osiągnąć CT?

 

 

Może jedynym rozwiązaniem byłoby to abyś zaczął grać na dd2, i sam ocenił sytuacje. Zobaczył co jest "pięć", bo oceniając sytuacje nie znając jej, to troche ciężkie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozśmieszaj mnie, mam tam więcej godzin przegranych niż Ty. Nie od dzisiaj poza tym gram w CS i wiem co jest co. Ekspertem nie jestem ale cokolwiek widziałem.

 

 

 

 

Zobaczył co jest "pięć", bo oceniając sytuacje nie znając jej, to troche ciężkie.

 

 

Że co??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja się w pełni zgadzam. To denerwujące, kiedy gracze ciągle siedzą na respie i czekaja na fraga z AWP i tak jak juz powiedział Jarl płacza jak dostaną kicka.. Minuta stanowczo wystarczy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kampili i kampić będą. Sorry, ale jestem przeciwko temu, bo będzie niezły sajgon, gdy zacznie połowa drużyny kampić :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...