Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na super admina Bounder

Rekomendowane odpowiedzi

Forum.

 

Tak dla jasnosci, dla mnie to nic osobistego. Nie chce robic jakiejs bezsensownej awantury. Ale cała sytuacja mnie nieco poirytowała. 

 

 

 

Po 1. wyjasnij mi dlaczego nie moge sie wypowiedziec w skardze na admina napisanej przez rzulfa? Skoro jest taka mozliwosc jak napisanie skargi to chyba po to zeby to w pewien sposob upublicznic ( tak jak w tym wypadku). Równie dobrze wszystko co tam napisałem, mogłem przekopiować do nowej skargi na MS-13 i było by legalnie ? Czy moze napisc to mu  w PW ?

 

Za powod piszesz mi ze mnie to nie dotyczy, skoro de facto dotyczy bo była tam mowa o ssach, ktore rzulf dostał po moim zgłoszeniu. Grałem razem z nim, wiec podczepiłem sie pod jego skarge. Za to admini z codmoda mogą sie wypowiadac, a  zaden nie ma z tym nic wspolnego, legitymizuje ich za to status admina.  Gdzie tu logika?

 

Po 2. Dajesz jakąś smieszna instrukcje robienia demek. Tylko ja mam tak wybujałą wyobraznie ze po przeczytaniu cyt." moze bede nagrywał telefonem i wrzuce na forum" widze tam sarkazm?

 

Po 3. Uzytkownikowi El gordo nie dałes ostrzerzenia. Tak wiem ze to były h@. Rozumiem, są rowni i równiejsi.

 

Po 4. Nawiąże tylko do tego co napisał el gordo. Ok za wprowadzenie admina w błąd moge dobrowolnie poddac sie karze. Tylko ilu jest takich co sie pomylą? Są karani? No ale przyznałem sie wiec licze na łagodny wymiar kary. 

 

 

 

 

 

 

 

Nie oczekuje na zadne ukaranie admina. Napisałem to bo nie dawało mi to spokoju. Apeluje tylko wiecej myslenia zdroworozsadkowego , oraz przyjmowaniu adminow  pod wzgledem jakosci a nie ilosci. 

 

 

 

Sorki za lekture :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ad. 1. Bo tak mówi regulamin forum.

 

Ad. 2. A w tej odpowiedzi go nie widzisz?

 

Ad. 3. Owszem, mam znacznie większe uprawnienia niż Ci się wydaje.

 

Ad. 4. To nie była pomyłka tylko prowokacja. Przeczytaj swój post, może zrozumiesz własne słowa.

 

 

 

Ja też apeluję o używanie mózgu. Ten narząd jest bardzo przydatny. Najpierw utrudniasz pracę adminowi a później oczekujesz od niego należytego wywiązywania się z obowiązków. Czy tylko ja widzę tutaj sprzeczność? Może jestem inny? A może Ty jesteś inny skoro własnych słów nie rozumiesz.

 

 

 

Bawi mnie ta dyskusja, może przeniesiemy ją na teren prywatny? PW forum, steam, gg a nawet dla Ciebie zainstaluję wybrany przez Ciebie komunikator :). Jeśli znajdziesz sarkazm pomachaj mi do ekranu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W UbT rozwiązywane są sytuacje między danym graczem a adminem więc jeśli rzulf czy jak on tam się nazywa miał jakiś problem to się skierował tutaj, My jako admini, admini ubt próbujemy pomóc je rozwiązać, a użytkownicy nie posiadający żadnych rang nie mogą się udzielać tutaj, tak już jest ustanowione odgórnie więc trzeba z tym się pogodzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...