Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]skarga czorny

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzis z rana chwile przed jak pisze tego posta gram sobie na dd2 only ladnie pieknie wchodzi admin czorny zaczyna plakac ze gram tu po czym odpisuje mu ze gram tu bo nigdzie nie ma ludzi jest u mnie w teamu i zaczyna mnie obrazac sam chociaz nie powiedzialem nic do niego po chwili dostaje bana na 3 godziny powod smieszny

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Reason: 'wypad do gimbazy'

[AMXBans] Duration: '3 hours'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:33684441'

[AMXBans] Your IP: '37.8.198.171'

[AMXBans] ===============================================

 

 

kolega chyba ma problem sam z gimba bo chyba nie moze jej skonczyc i poziom kultury jak i jego wychowania przerasta nawet gimby.. nie dosc ze ma admina do tego obraza graczy i daje za to bana OO widze ogarniety jest prosze o administracje sprawdze demko dzis o 7:45 dostałem bana mapa trwala zaledwie z 10 minut niecałe . dziekuje 

 

ps: czorny taka kultura pokazujesz jaka gimbą to ty jestes :) oj dzieciaczku przestan sie wyzywac w cs wyjdz do ludzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta, viemy ziomuś.

 

Miętol swoje, może dobra plujka Ci wyjdzie.

 

 

 

Co do skargi, to na mikrofonie coś się burzyłeś do mojej osoby, oraz obrażałeś, w dodatku nie masz 16stu lat, słychać to po głosie.

 

Nie wyzywałem Cię, bo nie zniżam się do poziomu zerowego. Fason trzymam, menik.

 

 

 

A jedyne o co zapytałem Ciebie, to w sprawie sieci jednej na której się spaliłeś, i uciekłeś przed banem, jakoś 2 dni temu.

 

A może uciekłeś dlatego że każdy Cie wyzywal do mikrofonu iż się palisz.... na jedno wychodzi.

 

 

 

Poza tym do skargi, potrzebujesz jakiekolwiek dowody. A ja Cię nie wyzywałem.

 

 

 

" po czym odpisuje mu ze gram tu bo nigdzie nie ma ludzi jest u mnie w teamu i zaczyna mnie obrazac sam chociaz nie powiedzialem nic do niego po chwili dostaje bana na 3 godziny powod smieszny"

 

Przecinki stosuj, a po drugie fajny kabaret.  Uśmiałem się ;-)

 

 

 

Ps. Za "dzieciaczka" to Ty tu robisz. Jak w powodzie bana, idź do szkoły :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ze co ??? skleroze masz? ja zaczołem do ciebie bluzgac? czy ty do mnie wyjdz czlowiek mozg przewietrz bo ci sie z lasował a co do 16 lat to widocznie ty masz widac po zachowaniu nie znasz mnie nie p... dzieciaczku okey

 

 

 

 

 

i sciagnij demko bedzie slychac czy nie wyzywales skonczylem z toba romawiac bo masz gorsze zachowanie od 15 latka jeszcze bezczelnie klamiesz niech wyzsze osoby ranga sie tym zajma i obejrza demko zobacza logi to zobacza kto kogo obraza chlopcze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, rzucaj demko.

 

Zobaczymy czy obrażałem gdziekolwiek Ciebie. 

 

Tak pewnie mam te 16 lat.. Ty pewnie więcej, szkoda że lvl wyżej nie awansowales, mam na mysli mutację :)

 

Ja demka sciągać nie musze, to należy do Twoich obowiązków, ty robisz skargę, nie ja ;-)

 

 

 

"chłopcze" nie jestes na "Ty" abyś tak się zwracał do mnie, więc zluzuj "chłopcze"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...