Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][ODRZUCONE].cfg (Neymar Jr.)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: .cfg  / Neymar Jr.  / Xaoo` / Xeo`

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże 

Znajomość AMXX (W Skali 1-10):10

Staż w CS-sie:od 2007

Para / NonSteam:Steam

Odniesienie do gametracker.com z. przegranymi godzinami: Każdy kto mnie zna wie, że mam tutaj przegranych ponad 200h :>

Dlaczego TY.: Ponieważ chciałbym powrócić na stare stanowisko,i uznałem, że teraz przyszedł czas na podanie gdyż dzień, w dzień gram na odd2 

CZAS Jaki dziennie poświęcasz na CS-a:1h+

Kontakt:PW 4um/steam/gg/ts3








MS-13 wyczuwam bulwers :> I nie możesz znieść tego, że miałem racje. 


Narkomanov wczoraj grałem ponad 4h, więc z tego Co widzę to raczej Cb mało jest na serwerze. W tym tygodniu w dodatku byłem chory, na serwie byłem dzień w dzień 2h+  minimum. Więc nie wal ściem :>



Co do kultury to czasem może przesadzę, ale każdy wie, że jak miałem adma z moich ust nie wyszło nawet "kurde"  :]



Zrozumcie, że 1 h to jest podane minimum dzienne... Zazwyczaj jest ok. 3 h

Zielonaa co do Cb to od tygodnia ani razu Cię nie widziałem na serwerze. A grałem dość sporo. Pozdro ^^



infinite. sorka, że się wtrącam, ale wedlug regulaminu nie wypowiadamy się w podaniach na serwery, na których nie gramy :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


neutral znajomosc amx 10/10 nie chce mi sie wierzyc i troche malo czasu poswiecasz dziennie 1h + jak na dd2 za malo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na neutral! Ostatnio dałem ci bana 1h za kulturę, to nie potrafiłeś go zaakceptować, tylko pisałeś bezsensowną skargę na mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z tym amxem to nie wierze zbyt, ale w sumie nie interesuje mnie to.

 

nie widuję Cię często, taka prawda. Wpadasz raz na 2 dni  i gitara. Ostatnio byles, wczoraj tez na krotko, to jedyny minus dla mnie ;]

 

jestem neutralnie, na próbę można dać 

 

 

 

edit/

 

 

 

właśnie, zapomniałem o kulturze. Dużo razy Cię upominałem, jak i nie tylko ja. Myślę że z oceny na staż w tej sieci, myslales ze wolno Ci wiecej, a tak nie jest to drugi minus

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE, nie widuję Cię nigdy na serwerze. Nie wiem może mam takiego pecha, ale i tak 1h dziennie na cs to zbyt mało jak dla mnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę kogoś z moderatorów o zamknięcie podania. Wystąpił mały defekt, o którym kompletnie zapomniałem. Przepraszam za nie potrzebny problem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...