Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB][UB]Dobry admin...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Profesjonalist74ka_cs3.0hl5.0

 

Godzina, data zdarzenia:5 min temu

 

Mapa:dd2

 

STEAM_ID / IP:83.25.124.77

 

Uzasadnienie:Uzasadnienie takie, ze admin chyba juz dawno sie nie osmieszyl... Nie minelo 15 h i juz 2x ssy i teraz ban za cheaty. Wezcie jakies szkolenie dla adminow zrobcie bo zeby tak od reki walic banami to juz brak powagi/doswiadczenia/profesjonalizmu!!!  Dawaj demo i sie tlumacz teraz.

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Powod: 'Cheater'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Twoje IP: '83.25.124.77'

 

[AMXBans] =======================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego to, że miałeś robione 2x ss-y nic nie znaczy. Poczekajmy na demko, albo HLtv admina banującego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dwie akcje mnie zaciekawily z gali na bsa ustawiony celownik na model(awp) i akcja z B skan na model besowy w rogu trupa(w sumie slychac skad strzaly padaja\) . Reszta czyste ,chyba ze sie myle ... Jak dla mnei za malo na bana

 

.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak, czorny banowal.. to nawet nie ogladam dema bo i tak ub bedzie jednoglosne...Tylko pewnie jutro;?

 

 

 

Kazdy przecietny gracz, co gra te kilka miesiecy na dd2, wie gdzie mozna skanowac i jak sie poruszac po mapie by miec celownik w miejscu  gdzie przewaznie jest rywal( na 31 slotach nie ciezko o takie miejsca), gorsze dema mi tu przechodzily gdzie byly udane skany jakich do dzis nie jest w stanie powtorzyc. Prosze UB i przepraszam admina za zmarnowany jego czas...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A dla mnie, latasz ciągle modelowo.

 

Wystarczy zobaczyć demo na wh, i widać jaki model :)

 

Np z trupa awp, skanujesz prosto w glowe przez sciane w typa ktory jest za skrzynka na bsie.

 

Pewnie dobre słuchawki?

 

Albo początek demo, wchodzisz na podest kolo piachu, szybki ruch celownikiem pod bsem bo wiesz ze tam wyjdzie, a potem szybki ruch na bsa bo wiesz ze tam stoi, ale niestety go jeszcze nie widać..

 

Wytłumaczenie że każdy gracz który gra na dd2, wie gdzie skanować, jest tak samo trafne jak japonki w środku zimy.

 

Ile razy juz czytałem że to lata praktyki by przewidywać gdzie kto stoi, i przewiduję się bardzo dobrze, szkoda że przez sciany i zero info.

 

Jesteś odpalony/odpalona i to widać gołym okiem.

 

Śmiech na sali..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to juz powazne oskarzenie przyjacielu...az mi smutno, ze gram na serwerze gdzie ktos ma admina pomimo braku kompetencji. to co piszesz wyzej swiadczy tylko o tym, ze bardzo malo badz bardzo slabo grasz i nie rozumiesz gry. Wlacz sobie wh i patrz jak skanuje, co runda robie te same schematy bo gram na dd 2 dluzje niz wiekszosc adminow na waszych serwerach..mowa tu o okolo 10 latach z przerwami wiec skoncz dyskutowac i lepiej napisz do kogos kto moze podjac decyzje w sprawie mojego bana. Dostane UB na bank, io wtedy patrz na mnie za kazdym razem jak gram, mzoe po czasie czegos sie nauczysz. Patrzysz z espem to polowa serwa odpalona, a moich skanow wchodzilo moze 3-5% bo co runde wywalam wszystkie magazynki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądałem demko i myślę, że jest czysto.Niech ktoś z UBT się wypowie. Ssy daruj sobie te zbędne komentarze pod adresem czarnego to dobry admin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra demko czyste .

 

 

 

Jak dla mnie jest tylko jedna akcja +B

 

 

 

 

Także jak najbardziej dostajesz ode mnie UB.

 

 

 

Ps.Czorny weź ty skonfiguruj sobie admin esp , bo tak jak masz to jest tragedia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

5xb.png

 

 

Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjrzałem się sprawie nieco dokładniej. Na demku może i gracz jest czysty. Jednak patrząc trochę wstecz, doszedłem do nieco innego wniosku. Otóż, 3 lub 4 razy została zbanowana na naszej serwerowni za używanie czitów. Zmienne IP, inne konto na forum i inny nick w grze to nie wszystko Karolino. Sprawdziłem dokładnie 3 IP kont dawnej Caroline, w tym teraźniejsze IP konta ssy. Co się okazało, tych trzech użytkowników naszego forum to jedna i ta sama Carolinka. Fajnie, że jesteś tak zżyta z naszą siecią, no ale cóż. Musisz zrobić nowy nick, zresetować znowu Router i liczyć na to, że nikt się nie kapnie, że grasz znowu na naszych serwerach.

 

 

 

Do zamknięcia przez S@ i H@.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

aztn.png

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...