Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Talony/Praca plastyczna

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Cześć. Co wy na to żeby wgrać takie coś jak talon na ostrzeżenia. Załóżmy mamy konkurs na jakiś temat i do wygrania są takie nagrody. 

 

 

1.VIP

 

2.Premium

 

3.talon na 2pkt ostrzeżenia.

 

Jak by się chciało wykorzystać talon to się pisze zamiast reklam mój talon na 1/9 pkt ;> 

 

A 1 konkurs był by następujący. 

 

    

 

 

 

        Praca plastyczna na temat Multi-head.pl

 

Może to być rysunek,malowanka,wydzieranka,mozajka,rzeźba,itd.

 

Nagrody to 

 

1.Premium lub vip na odd2 itd na miesiąc

 

2.Talon na 3pkt ostrzeżeń

 

3.Talon na 1pkt ostrzeżeń.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie to zły pomysł, ludzie by wtedy łamali bez problemu łamali regulamin i by wykorzystywali talony, a tutaj za przeskrobanie czegoś robimy reklamy i nie dajemy coś na zwolnienie w pracy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


podoba mi sie mozna nawet ten konkurs i mam male pytanie czy mozna pracowac z paintem?

 

 

 

chudy ale zeby miec "talony" to trzeba wygrac konkurs a zawsze go chyba nie bedziesz wygrywac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem ale wiesz, lepiej jak nagrody by były takie jak zawsze wymyślaliśmy bo te talony to na prawdę zły pomysł jak dla mnie.

 

Załóżmy ktoś wygra ten jakiś konkurs dostaje talon na 3pkt ostrzeżeń, a Ty z tą osobą masz kosę, zaczyna Ciebie wyzywać od najgorszych dostaje pkt ostrzeżeń i wyskakuje z talon i wymiguje się od reklam na które najbardziej zasłużył. To jest moje zdanie, jeśli to miałoby być wprowadzone to na prawdę trzeba się nad tym poważnie zastanowić

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawsze można zrobić że talony nie są dawane za pkt ostrzeżeń od np "wulgaryzmów itd" regulamin talonów można zrobić. :> A prace artystyczne to tylko w realu. Bo nie będzie fer jak ktoś zrobi kartke ręcznie a ktoś w gimpie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...