Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na Lovo

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 3.12.2013 , 20:09

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Lovonany

 

Dowody: Na moim profilu punkt karny

 

Świadkowie: -

 

Uzasadnienie: Dostałem od naszego moderatora Lovo punkt ostrzeżeń za kulture(bezpodstawne obelgi). I teraz głowię się gdzie ja mogłem kogoś obrazić .... Gdzie ja napisałem na kogo kol wiek jaką kol wiek obelge.. Brak dowodów ze strony Moderatora . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie stoję po żadnej ze stron, ale skoro jestem w UBT to się wypowiem, byłem na kanale jak dodał Ciebie SuperAdmin na swój kanał i się pytałeś z jakiej racji, pozwolę zacytować Twoje słowa które mogły urazić Lovo, sam CI o nich powiedział:

 

"patrzysz każdemu na ręce a twoje są brudne jak kibel , aż  mi się rzygać chce."

 

 

 

A teraz dodam kilka słów od siebie, dajcie sobie spokój, na tej serwerowni gramy dla zabawy, można fajnie porozmawiać, pośmiać się itp ... ale nie po co się fajnie bawić jak wolicie Ty Lovo i Czorny ( Narkomanov) spinać się o jakąś głupią sprawę, gdzie padło słowo "ADWOKAT". Wasze zachowanie jest dla mnie żenująco dziecinne, nie wiem po co Wy się spinacie, ale zauważyłem, że próbujecie chyba zdegradować Lovo z jego wszelkich rang, co chcecie przez to udowodnić.

 

Toleruję Waszą trójkę, ale już mnie wpieniają wasze spiny, spinacie się o wielkie G, a jak nie daj Bóg ktoś będzie potrzebował pomocy, to będziecie kierowali się do każdego o pomoc nawet do tych którzy by się na Was wypieli, już wiele wiele osób takich tutaj było. Więc wrzućcie na luz, bo przez to każdy sobie wrogów narobi, zaczęło się od Lovo i Czornego, doszedłeś do nich Ty, jeszcze kto dojdzie i zacznie się notorycznie wyzywać?? Odróbcie reklamy, może poczuł się urażony, że masz go za brudasa który ma łapy brudne jak kibel, więc się nie dziwie skąd ten warn. To tyle z mojej strony. Troszkę się rozpisałem, ale już mam dosyć Waszego zachowania, wąsy po nosem Wam rosną a zachowanie przedszkolaka ( mam nadzieje, że tym nikogo nie uraziłem ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chudy Ci wyjaśnił, że te wasze spiny są dziecinne, a Ty dalej drążysz temat.

 

Według mnie skarga bezsensowna i nikt nie mówi, że tak napisałeś tylko z tego co da się wywnioskować po wypowiedzi Chudego, akcja miała miejsce na ts ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co ja wiem i pamiętam to takiej akcji chyba nie było , ponieważ nie ma dowodów , ja nie drąże tematu ja chce aby punkt karny został zniesiony z mojego profilu :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadza się,  co do ts'a nawet Super Admin zdołował się tym jak nie dawno powiedziałeś do Lovo że jest śmieciem.

 

A do poprzedniej wypowiedzi, tutaj masz link: http://multi-head.pl/topic/17316-czorny-dd2-dm/#entry106322

 

Więc odróbcie reklamy, nie musicie się odzywać, ale przestańcie się hejtować bo to może mieć zły wpływ na całą serwerownie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W końcu się znalazło czekałem na to . A teraz Lovo którego wyrazu w "patrzysz każdemu na ręce a twoje są brudne jak kibel , aż  mi się rzygać chce."  nie zrozumiałeś? To jest przenośnia .  Nie widzę tu obelgi , teraz wyjaśnię jak podstawówce. 

 

 

Patrzysz każdemu na ręce - Czekasz aż ktoś popełni błąd (To jest przysłowie)

 

a twoje są brudne jak kibel aż mi się rzygać chce - to znaczy , że lovo sam nie jest do końca w porządku ( To była przenośnia ) 

 

You get it? 

 

 

A więc jeżeli już wyjaśniłem to gdzie tu obelga? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi to wisi mi, piszę jak jest i o co chodziło Lovo, on mówił że to go obraziło, a reszta tekstu równie mogła go urazić, nie wiem ja swoje powiedziałem co o tym wszystkim sądzę, więc jak na tym kończę moją konwersację na ten temat. Resztę pozostawiam dla wyżej ustawionych w UBT lub Super Adminom albo i H@.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...