Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na SoczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 1 grudnia, godzina 00:53

 

Nick admina/gracza, który zawinił: SoczeQ (oraz w mniejszym stopniu EnZo.!?)

 

Dowody: 

 

 

 

jakie mogę podać dowody w tej sprawie jak tylko screen i wyciąg z konsoli?

 

 

 

Gibon, [TPS] Trawa Pali Stresy, BronX, Instynkt Zabojcy, YAMAHA R1, EnZo.!?, Chudy!, Desert

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Na początku chciałbym zauważyć, że celowo i specjalnie użyłem sformułowań zacenzurowanych, skoro przyjmuje się, że wulgaryzmem zacenzurowanym jest ku*wa to równie dobrze może być znak * zastąpiony dowolnym. Jest mi bardzo przykro z tego powodu, że traktuje się mnie tak niesprawiedliwie, w dodatku zostałem zablokowany na godzinę. W normalnych warunkach za PRAWDZIWE wulgaryzmy gracze dostają po 30 minut, a często zdarza się, iż jedynie zostają pouczeni lub nawet jest to puszczane mimochodem przez urzędujących administratorów. Jestem rozgoryczony postawą administratora SoczeQ, z mojego punktu widzenia to najlepiej jakby on sobie sam wypłacił takiego solidnego bana na 12h pod tytułem 'ochłoń' ;) 

 

 

 

Na dodatek dostałem bana na shoutbox na 24 godziny  :rofl: 

 

BRAWO! 

 

 

przytoczę regulamin:

1. Staramy się nie przeklinać. ( tutaj można przeklinać ale nie co drugie słowo kur*a czy ci*a ) (Ban do 30 min)  

 

(...)

 

19. Zakaz używania jakiejkolwiek broni prócz noża podczas rozgrzewki (również tej zdobytej w czasie trwania rozgrzewki). (Ban 30 min)

 

 

 

punkt 1 odnosi się do mojego, punkt drugi do sytuacji, kiedy na rozgrzewce wbijane są fragi rzędu 12/0 ;)

 

następnym razem uwiecznię taką sytuację 

 

 

nie pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomogę Tobie, ja uwieczniłem tę sytuacje, gdybyś napisał ku*** to jeszcze rozumiem ale wstawianie cyferek między literkę Ciebie nie usprawiedliwia.

 

Za takie wypisywanie i skargę niesłuszną przedłużył bym Tobie bana, ale to nie potrzebne bo i tak pójdziesz spać i rano wrócisz do gry. A co do 19 pkt, to pokaz nam dowód, że ludzie używają broni na rozgrzewce. Dodatkowo powinieneś przeprosić admina banującego za te obelgi na Shoutboxie -.-

 

http://www.speedyshare.com/MuwdA/ss.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...