Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie by Gram Jak Gram

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Gram Jak Gram i Ch*j Ci Do Tego

 

Wiek:17

 

Doświadczenie (w byciu adminem):rok

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8

 

Staż w CS-sie:6 lat z przerwami

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=Gram+Jak+Gram+i+Ch*j+Ci+Do+Tego&Search=Search

 

Dlaczego TY .!Ponieważ często gram często na jednej serwerowni miałem przez rok adma bez płacenia pewnie się zastanawiacie dlaczego to pisze bo nie płaciłem dla tego ponieważ gracze wybierali mnie co miesiąc jako admina roku.Jestem tez odpowiedzialny staram się pomagać gracza w różnych problemach jak maja jakieś pytanie zawsze próbuje im odpowiedzieć a jak nie znam odpowiedzi pisze do H@ z tym pytanie i to samo powtarzam gracza na serwerze

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:To zależy ale min 3+ godziny

 

Kontakt:Steam [VS]Kosa gg 40521802

 

 

 

PS proszę się do mnie nie zrazić ze to 1 post itp ale mam problemy ze swojskim starym kontem na forum i nawet aqu nie wie dlaczego mi nie chodzi wiec założyłem nowe jakby ktoś nie wierzy to nick stary na forum to GramJakGramiChujCiDoTego

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydawałeś się w porządku ale potem się zmieniłeś na steam kiedy innaczej ci odpisałem od razu wyzywasz itd. Jestem na nie takich ludzi nam nie potrzeba jak ty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie nic do Ciebie nie mam , jesteś aktywny na serverze . Ale co twojej kandydatury na admina nie jestem przekonany . Nie jednokrotnie byłem świadkiem jak łamałeś regulamin .  neutral .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dla tego poniewaz gracze wybierali mnie co miesiac jako admina roku

 

 

Co miesiąc wybierali Cie na admina roku ? Jako jedynym adminem byłeś na tej serwerowni ? Poćwicz trochę ortografię, jak można napisać dlatego osobno ? Nie chciałbym od Ciebie dostać bana, którego opis brzmi tak " whodziz na tekstóry ". Śmiech na sali..

 

Po pierwsze notorycznie na serwerze przeklinasz i raczej nie widziałem Cie ani razu żebyś komuś pomógł.

 

Jestem na NIE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozdro czepiasz się mnie o wyzywanie cb na steamie pochwal się kto zaczął i cisnął po rodzicach jak typowy "gimbus" podanie nie pisałem ja tylko dyktowałem pewnej osobie bo na moim PC forum nie działa.Co do przeklinania zdarza mi się ale nie ma admina który by wcześniej nie przeklną jak nie miał admina.Co do nicku mogę zmienić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No kulturą nie błyszczysz, zdarza Ci się trochę przeklinać ale to nic, nie Ty jeden ;]

 

 

 

Co do podanie będę na Tak myślę ze można dać Ci szansę na okres próbny 2 tygodni

 

 

 

PS: Dobrze by było jak byś również poprawił aktywność na forum .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak strasznie wyzywałeś gracza od gimbusów, a sam Twój wiek nie jest jakiś wysoki. Zastanów się czasem nad tym, co piszesz na serwerze. Również widziałem kulturę, ale co jak co - każdemu się zdarza. Jednak jestem na nie, ponieważ nie wydaje Mi się, abyś dobrze wypełniał funkcję, poza tym Twój nick jest szczery, lecz do admina na pewno nie pasuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie czepiajcie się nicku bo jak dostane adma to go zmienię Nie powiem przekląłem parę razy ale wy święci tez nie jesteście tez przeklinacie i nawet adminom się zdarza jeslii chcecie się do mnie przekonać dajcie mi admina na okres próbny pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdemu sie zdarzy powiedziec pare brzydkich slow, mi tak samo i to nie raz. Jestem na tak, ogarniety czesto na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...