Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Czorny x2

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:  ~ 01:00 25.11.13 (nie podam dokładnie bo nie pamiętam, a nie chce mi się szukać amx bansa o ile jest gdzieś tutaj..._

 

Nick admina/gracza, który zawinił: czorny

 

Dowody: 

 

HLTV: ftp://hltvrec:[email protected]/s1129/nazwa-1311250116-de_dust2.dem.zip (Z MAPY NA KTÓREJ PODOBNO DOSTAŁEM pierwszego bana za obrażanie) ~09:08 kick o którym pisałem i jedyna moja kara na tej mapie. (Potem miałem przez chwilę nick "Player" przez cfg do odczytu i reinstall cs'a który wcześniej robiłem)

 

HLTV2: ftp://hltvrec:[email protected]/s1129/nazwa-1311250132-de_dust2.dem.zip (Z mapy na której dostałem bana za wejście na steam lol kiedy grałem cały czas)

 

iiiii http://multi-head.pl/amxbans/ban_list.php?bid=2390 jedyny ban na mój nick(gdzie jest pierwszy?), na innym nie gram.

 

 

 

Teraz znalazłem więc pozdrawiam serdecznie.

 

 

 

Świadkowie: Z osób mi znanych **Sky** może ktoś jeszcze byłby skłonny potwierdzić, nie pamiętam kto był tam jeszcze bo nie znam zbyt wielu osób...

 

Uzasadnienie: A mianowicie szanowny pan czorny dał mi bana za to, że... wszedłem na aktywnym tylko, że na steam... Super, fajnie tylko, że ja cały czas grałem na steam i typ(za którego potem ja dostałem bana...) kiedy dostawał bana był na serwerze w tym samym momencie co ja. Nie pamiętam jak się nazywa jakby mi ktoś dał link do bansa to bym znalazł. Osobiście dostałem kicka, za słownictwo i potem nic do końca mapy. "Nowa" mapa, zaraz BOOM ban "'za wchodzenie na steam, gdy ma sie bana/ obraza admina'" coś takiego... Dostałem bana przez to iż wasz admin jest niekompetentnym ADMINEM, który sam nie wie kogo banuje. Od ładnych paru lat nie gram na ns'ie ani na innym steam i zresztą mniejsza z tym. Jakim cudem ja mogłem być tym kolesiem kiedy byłem z nim na serwerze jak dostał bana z obrazę tego paja**...

 

 

 

Macie dowody tym razem. Bo nie łaska rzec iż bans i hltv jest obok gt serwera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, byłem aktualnie na serwerze i trzeba przyznać, że był tutaj ewidentny błąd czornego. Gracz o nicku KoksikPl05 dostał kicka za obrażanie, z ostrzeżeniem "Jeszcze raz i dostaniesz bana" lub coś w tym stylu :) Za jakieś kilkadziesiąt sekund bana dostał drugi gracz z powodem obraza admina i z tym czorny musiał się pomylić i zbanował KoksikaPl05 za wchodzenie na aktywnym banie :). Bardzo prosiłbym o ub gracza KoksikPl05 iż On tutaj nic nie zawinił, a czorny. :) Dziękuję i pozdrawiam **Sky**.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jebac kurwy i bez podstawne skargi

 

na chuj to piszecie

 

jebnijcie sie w te puste głowki :)

 

good luck Rajtuz w Robinach

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak bezpodstawna? Dostałem bana za to, że niby wszedłem na aktywnym tylko, że na steam, ch*j z tym, że cały czas siedziałem na serwerze na steam bo ns'a nawet nie mam na komputerze ale tak co to kogo obchodzi. Admin banuje na słowo jakiegoś znajomego i przez jakiegoś cepa mam mieć bana na tydzień? Jeśli dalej nie widzisz podstawy do składania skargi to się zastanawiam jakim cudem dostałeś admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dosta??e?? bana za obraze, prost???? i logiczne.

 

A o twoim ponownym wej??ciu na aktywnym banie powiadomi?? mnie gracz o nicku Efekt Lucyfera.

 

Pokazujesz bans,a kt??ry od tygodnia nie by?? zdolny to samoistnych aktualizacji czyli by??y bany tylko z 18stego listopada, nie dalej.

 

ale ok, dam Ci ub, my??l?? ??e swoje odpokutowa??e??. Co na to inni admini? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, że się czepiam ale obejrzałeś te demka? Ja nie wszedłem nigdy na aktywnym banie, a to, że grałem na "ns'ie" to jest czyste pomówienie gdyż nawet nie mam ns'a na komputerze. Powtarzam tysiąc razy, że dostałem tylko i wyłącznie kicka, za kulturę (dokładniej za pajaca jebanego) który nie był skierowany nawet do czornego(widać na demku nr1). Naprawdę mógłbym przecierpieć ten tydzień zważając na to co się dzieje na serwerze ale po prostu nie lubię kiedy ktoś robi ze mnie wała. Jakby to był słuszny ban to pewnie bym nawet nie miał konta na forum bo nie jestem idiotą jakby się mogło wydawać po pierwszym temacie. Co do bansa to były bany jak dawałem link ale nie wnikam, średnio mnie obchodzi to co się z nim dzieje. I zaraz łot, Ty twierdzisz, że Ciebie powiadomił Efekt Lucyfera? A to nie przypadkiem czorny mnie banował? Poza tym na demkach wszystko macie, chyba, że hltv też wam szwankuje, w takim układzie jestem w ciemnej dupie no ale to wszystko z mojej strony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czorny, dostajesz upomnienie. Kolejnym razem zanim zbanujesz, upewnij i zastanów się 3 razy czy aby na pewno słusznie. Kolejnym razem upomnienia już nie będzie. -Chizuru- za zaistniałą sytuację przepraszam. Skargę zamykam. Jeżeli ktoś coś chciałby dopowiedzieć, pisać do mnie na priv.

 

/Close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...