Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga czorny [dd2]

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:  ~ 01:00 25.11.13 (nie podam dokładnie bo nie pamiętam, a nie chce mi się szukać amx bansa o ile jest gdzieś tutaj..._

 

Nick admina/gracza, który zawinił: czorny

 

Dowody: Nwm co tutaj powinienem dać w tym przypadku aczkolwiek opiszę niżej... (Możecie sprawdzić bansa i ip tamtego kogoś i moje, po co? bo mam stałe?...)

 

Świadkowie: Z osób mi znanych **Sky** może ktoś jeszcze byłby skłonny potwierdzić, nie pamiętam kto był tam jeszcze bo nie znam zbyt wielu osób...

 

Uzasadnienie: A mianowicie szanowny pan czorny dał mi bana za to, że... wszedłem na aktywnym tylko, że na steam... Super, fajnie tylko, że ja cały czas grałem na steam i typ(za którego potem ja dostałem bana...) kiedy dostawał bana był na serwerze w tym samym momencie co ja. Nie pamiętam jak się nazywa jakby mi ktoś dał link do bansa to bym znalazł. Osobiście dostałem kicka, za słownictwo i potem nic do końca mapy. "Nowa" mapa, zaraz BOOM ban "'za wchodzenie na steam, gdy ma sie bana/ obraza admina'" coś takiego... Dostałem bana przez to iż wasz admin jest niekompetentnym idiotą, który sam nie wie kogo banuje. Od ładnych paru lat nie gram na ns'ie ani na innym steam i zresztą mniejsza z tym. Jakim cudem ja mogłem być tym kolesiem kiedy byłem z nim na serwerze jak dostał bana z obrazę tego pajaca...

 

 

 

 

 

 

 

1pkt ostrzeżeń za obrazę admina // ProSatanek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ja zbytnio nie gram za długo na tych serwerach ale powiem że on też mi się nie podoba i bym poczekał na jego odpowiedz :D

 

 

 

 

 

Nie wypowiadaj sie w ubt. Upomnienie. /sula

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 A może byś tak podał nick swój z gry?

 

bo jedyne co sobie przypominam to gracza koksik z jakąś dopiską, więc pewnie to ty :)

 

A dostałeś bana za pierwszym razem za wyzywanie mnie, poszedł crash serwera i wszedłeś na tym samym nicku lecz na steam.

 

to tyle ode mnie jeśli chodzi o tą skargę. A zawiadomił mnie gracz "Efekt Lucyfera" ze wszedłes ponownie, tylko że na steam.

 

A zawiadamiał mnie na steam, ponieważ byłem na spect, nie w grze.

 

 

 

ps. poza tym dzięki za ciepłe słowa, tylko mnie utwierdzają w tym że zbanowałem odpowiednią osobę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Skargi bez dowodów kończyć się będą ostrzeżeniem dla skarżącego."  Za tą skargę własnie zostajesz nagrodzony warnem.

 

 

 

 

 

 

 

Pisząc skargę powinieneś zachować się odpowiednio a nie najeżdżać jak bachor na admina. Twoje zachowanie jest żałosne. Zastanawiam się ile ty masz lat? 13? może szalona 15? 

 

 

 

Niech ranga wyższa zadecyduje co z tym fantem zrobić. Wszystko wyjaśnione, wiec czekamy na decyzje. 

 

 

 

Każdy następny głupi oraz nic nie wnoszący post będzie odpowiednio nagradzany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...