Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]de_dust2_christmas i świąteczny klimat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym zaproponować wprowadzenie na serwer świątecznej edycji mapy de_dust2 czyli de_dust2_christmas oraz świątecznych czapeczek, piosenek, kulek śnieżnych zamiast granatów i śniegu.

 

 

Święta tuż tuż, więc chyba warto już o tym pomyśleć, z pewnością przyciągnęło by to nowych graczy jak i zaciekawiło obecnych. Nie mówię, że trzeba wszystko odrazu wprowadzać ale warto się nad tym zastanowić. Moim zdaniem ciekawe było by wprowadzenie tego wszystkiego na początku grudnia, a najlepiej w "mikołajki" i zaproponować jakiś konkurs TOP 15 przez okres 1 miesiąca czy coś w tym stylu. Myślę, że klimat serwera byłby niepowtarzalny oraz zapewnił nam (graczom) świetną zabawę w te długie zimowe wieczory.

 

 

Oto link do screen'ów z mapy:

http://cs.gamebanana.com/maps/170653

 

 

 

Mam nadzieję, że zaciekawiłem Was swoją propozycją i oczywiście czekam na Wasze opinię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za. byłoby ciekawie. :) Troszkę ten he mnie nie przekonuje, więc granat bym zostawił taki, jaki jest. Ale reszta to super pomysł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie za wcześnie trochę? :D

 

 

 

Co do propozycji to jestem oczywiście za. Uwielbiam taki klimacik na serwerach. Będzie na pewno ciekawie :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodałbym tylko nowe świąteczne RS, i sypiący snieg, a choinki itd nie dodawał :) ps: jeden bałwan na srodku( Aquax) "Wyjęte z ust Konska) :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo fajny pomysł. Czapkki mikołajowe na głowe , a co do kulek zamiast he to co za roznica jak wygladają? liczy się to , że granat wybucha :) Osobiście mapy bym nie zmieniał na dd2_chrismas czy jak to tam się nazywa. Only dd2 to only dd2. A nie only dd2_christmas

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE, moim zdaniem nie warto nic zmieniać i powinno zostać tak jak jest. Serwer i tak jest mocno obciążony co ujawnia się podczas gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ma wspólnego chwilowa zmiana mapy z obciążeniem serwera?

 

 

 

Co do pomysłu, jak grywałem na odd2 to tez na tym myślałem i chwilowa zmiana zapewni pewne urozmaicenie od młócenia tej samej mapy cały rok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...