Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

[PRZYJĘTY]podanie Artysta Kombajnista

Recommended Posts

Guest Guest

Nick: Artysta Kombajnista

Doświadczenie (w byciu adminem): byłem adminem na wielu serwerowniach ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie:  6 lat

Steam / NonSteam: steam

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Artysta%20Kombajnista/

Dlaczego TY .!: żeby więcej cheatów nie bylo na servie ;)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 5h zależy o której kończe szkołe ;) w weekendy dłuugo

Kontakt: steam,gg,skype,ts3

Na nie. Nie gram tutaj ale postanowiłem się odezwać, nie prosimy innych o ocenianie podania, użytkownicy którzy będą chcieli skomentować to to w końcu zrobią, a Ty wyskakujesz na sb "ziomeczky ocencie podanie to ważne dla mnie" Nie powinieneś tego robić, jestem na nie.

Znamy się już trochę . Co do zachowania na serverze nie mam żadnych zastrzeżeń , na serverze masz bardzo , ale to bardzo dobrą aktywność , oby tak zostało . Jestem jak najbardziej na tak . Powodzenia. Musisz być cierpliwy , bo pisanie na Sb nie stawia cię w dobrym świetle . 

Ps : Zapraszam na ts . 

Guest Guest

Jestem na Tak.Miły,ogarnięty,nie łamie regulaminu,jest aktywny.Spełnia warunki admina.

Guest Guest

Też jestem na tak, spełniasz wymagania, wykazujesz się wysoką kulturą osobistą. Zdaje mi się że funkcja admina jest dla Ciebie do opanowania :)

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

akceptht.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z [email protected] w celu dopełnienia formalności.

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...