Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie Opos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Opos

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Myślę, że spore, byłem adminem na tym CODzie

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7

 

Staż w CS-sie: 5 lat

 

Steam / NonSteam: Oczywiście Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Opos/80.72.40.110:27008/

 

Dlaczego TY .!: Myślę, że dodatkowa para rąk byłaby pomocna. Chciałbym pomóc serwerowi rozwijać się, jak i umlilić grę bez osób łamiących regulamin,

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w tygodniu ok. 2-3 godz. weekendy 5-6 albo więcej

 

Kontakt: Steam/Forum/W razie potrzeby telefon

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiadasz? Popatrz na historię banów, i zobacz czy mam jakieś za łamanie regulaminu, oprócz banów na ping, co czasem mi się zdarza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.

 

-wypowiedziałeś się w swoim podaniu (dla mnie jest to wielki minus)

 

-kultura

 

-słaba aktywność na forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na Wielkie TAK! Opos adminował na tym serwerze jak was jeszcze nie było, także chłopak zasługuje na drugą szanse :) Jest miły, spokojny, aktywny na serwerze ( może nie jak kiedyś ale na pewno się poprawi :) ) co tu dużo mówić.... szkoda, że zrobiłeś sobie przerwę :)

 

 

 

Pozdrawiam Tr!k3r :):D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo coś tam Ci wytykają. Mam takie pytanie, jak sobie poradzisz ze swoim pingiem? Administrator ma dawać przykład no a Ty z takim pingiem nie będziesz go dawał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


znam Oposa z poprzedniego adminowania, dobrze sobie radził i teraz tez by podołał zadaniu, tylko chłopie ogarnij ten ping bo dość często skacze :D

 

uważam, że to dobry kandydat chociaż wielu z obecnych graczy pewnie go nie kojarzy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


od grudnia zmieniam dostawcę internetu, zamiast tych marnych 2 MB będę mieć 50 więc myślę że z pingiem problemy znikną

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielu ludzi wypowiada się ,że kiedyś byłeś dobrym adminem a natomiast teraz inaczej wygląda sytuacja(ping masz wysoki,koledzy mówią że łamiesz regulamin więc nie jesteś przykładem idealnego admina.Kolejny raz wypowiadasz się w swoim podaniu,poczekaj jak się wszyscy wypowiedzą i wtedy się pytaj się ich(czemu np. Napisali NIE)...

 

 

 

 

 

// Można wypowiadać się w swoim podaniu // LOVO .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

 

1. Wypowiadasz się wielokrotnie w swoim podaniu

 

2. Złóż podanie jak będziesz miał dobry internet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pamiętam Cię bardzo dobrze , jakim byłeś graczem jak i adminem . Nie miałem do Ciebie zastrzeżeń , trzymałeś porządek na serverze . Moim zdaniem , mogłeś poczekać z podaniem , aż będziesz miał nowy internet .  Bo jednak admin , powinien dawać dobry przykład , a nie mieć wysoki ping jak i klatki . Uważam jednak , że jesteś miłą i ogarniętą osobą , jestem na tak .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ps: Gdzie jest napisane, że składający podanie,  nie może się wypowiadać?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...