Skocz do zawartości
Mart_Verum

[PRZYJĘTY]Podanie Mart_Verum

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mart_Verum

 

Wiek: 23

 

Doświadczenie (w byciu adminem): admin na dwoch COD'ach + robienie obu (nie kwestia technczna, lecz pomysly)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8 (kwestia przypomnienia ;))

 

Staż w CS-sie: dlugo. Pierwszy raz 2002-2003

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego TY .!: irytuje mnie brak kultury, wieczny spam, cziterzy i syf na serwerze. Zawsze staralam sie trzymac towarzystwo za przyslowiowa morde, jednoczesnie nie majac nosa w gorze z zalozeniem "co to nie ja". Zalezy mi, aby serwer sie rozwijal i uwazam, ze sporo moge dac od siebie. Prywatnie zajmuje sie uzytecznoscia interfejsow, co rowniez moze sie przydac w kwestiach technicznych ;)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: okolo 3-4h. Czasem dluzej (jak mam flow :))

 

Kontakt: pm, e-mail

 

Gametracker: http://www.gametracker.com/player/Mart_Verum/80.72.40.110:27008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak. Po kilku rozmowach z tą osobą śmiem twierdzić, że jesteś odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Wiele razy twoje spostrzeżenia i uwagi były trafne. Długi staż w cs-sie  może to tylko potwierdzić i zapewnić nas że będzie z Ciebie pożytek hehe :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Z tym syfem an serverze, to troszeczkę przesada" . Każdy może tak powiedzieć co patrzy na to z boku, a tak naprawdę jest całkiem inaczej . 

 

 

 

A co do podania to jestem na tak . Wydajesz się rozsądną, miła i ogarniętą osobą . Jesteś aktywna na serverze , masz wiele pomysłów , które osobiście mi się podobają . Powodzenia . 

 

 

 

Ps : Zapraszam na ts. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na tak. Jak UP. nie będę się rozpisywać.

 

 

 

// Twoja wypowiedź nie wnosi nic do tematu , upomnienie // LOVO .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze nie ma syfu .. ;x Twoja argumentacja jakos mnie nie przekonuje do ciebie :) Admini są a po 2 masz 26 h a musi być 30 h : - Minimum 30h przegrane na serwerze :) ! A to że jestes dziewczyną to nie wszystko :3 Nie ma tutaj faworyzacji i nigdy nie będzie ! Ja jestem na razie na neutral/nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...