Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Strzelanie

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj na serwerze nie da się grać normalnie. NIe strzela się z m4 np full auto bo sie nie da.. samo strzela seriami nie mówiąc już o rozrzucie.

 

NIe tylko ja tak mam i nie tylko z m4. Ktoś napisał że to przez źle wgrane skiny, nie wiem ale na innych serwach mam dobrze.

 

 

I w sumie jest to sprawa do natychmiastowego naprawienia, nie dopiero na weekendzie bo sie grac nie da poprostu..

 

 

Występuje to na każdych modelach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi już działa normalnie na serwie :)

 

 

 

Edit: Działało chwilę, jakieś 2rundy, znów nie działa ;/ .

 

Aż grać się nie chce od tego .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otwieram,ponieważ drugi temat został zamknięty godzinę wcześniej. Nie sądzę,żeby lagi były przyczyną,na ODD2 i DD2+DM również występuje ten problem. Z tego co słyszałem,nie każdy na to narzeka,może po aktualizacjach któraś komenda wadzi? Zostawmy otwarte, może ktoś zna rozwiązanie i podzieli się nim z nami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawdopodobnie bde calego cod moda przeinstalowywal. Pliki ktore tam sa maja juz nawet po 3 lata i mozliwe ze niektore z nich sa przestarzale. Moga byc rowniez przyczyna crashy na serwerze. Zajme sie tym w piatek lub sobote.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Prawdopodobnie bde calego cod moda przeinstalowywal. Pliki ktore tam sa maja juz nawet po 3 lata i mozliwe ze niektore z nich sa przestarzale. Moga byc rowniez przyczyna crashy na serwerze. Zajme sie tym w piatek lub sobote.

 

 

Nadal błąd 'strzelania' nie jest naprawiony, jestem ciekawy czy moja premka zostanie przedłużona z racji tego z nie mogę grać. I jeszcze jedno pytanie niech mi ktoś kuzwa napisze kiedy wkońcu to będzie naprawione bo mnie lekko mówiąc chui strzela...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...