Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Mhmm?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, czy administracja nie zastanawiała się nad zrobieniem ESL map +DM? Sam DD2 trochę nudzi, a serwer fajny, bo nie ma żadnych BF2 modów i innych gówien :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rowniez jestem za. Lovo miskq to moze zanim sie rozwinie lepiej serwer to narazie gdyby wprowadzic chociaz jeszcze jedna mape np inf na zmiane z d2??? Ludzie tez lubia inf. :-)

 

 

 

Pozdrawiam. mini :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mini dobrze mówi ... Grałem na only dd2 i okropnie szybko sie nudzi :( Gdyby była dodana mapa inferno , to byłoby lepiej , troche wszystko by się urozmaiciło :). Nie byłoby tak monotonnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Only dd2/inf Dm , brzmi ciekawie . Ale i tak było by o wiele lepiej jakby były eslowe mapy czyli dd2 , inferno , tuscan , mirage , train , nuke. :)

 

Jednak macie rację na początku , można spróbować tylko z inferno. :) To powinno przyciągnąć większą liczbę graczy . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokladnie a jak pisales wyzej poczekajmy az serwee bedzie mial renome i odswiezymy temat z mapami ESL. A narazie ifn by sie przydalo xD

 

 

Pozdrawiam. mini :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem pierw spróbować tylko z inferno , jak się sprawdzi , to wtedy można pomyśleć nad dodaniem innych mapek :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam osobiście miałem serwer DM który był dosyć wysoko lecz brakło funduszy na dalsze prowadzenie.. I mówię z doświadczenia mapy: tuscan, mirage, nuke tylko odstraszały graczy... W przeciwieństwie do azteca, traina(przy tych mapach był u mnie full serwer), lecz moje zdanie to zostawić narazie DD2+DM ponieważ serwer nie stoi zbyt długo i jest w etapie rozkwitu. Zmiany można wprowadzić jeśli byłoby duużo stałych graczy a nie boostów. ;) Pis Joł :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...