Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE][ZAMKNIĘTY]Podanie [AvE] Xaoo` (Neymar Jr.)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [AvE] Xaoo`

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże 

Znajomość AMXX (W Skali 1-10):10

Staż w CS-sie:od 2007

Para / NonSteam:Steam

Odniesienie zrobić gametracker.com z. przegranymi godzinami: Każdy kto mnie zna wie, że mam tutaj przegranych ponad 200h :>

Dlaczego TY.: Ponieważ chciałbym powrócić na stare stanowisko, jestem po rozmowie z n-tym i uznałem, że teraz przyszedł czas na podanie gdyż dzień, w dzień gram na odd2 

CZAS Jaki dziennie poświęcasz na CS-a:1h+

Kontakt:PW 4um/steam/gg/ts3





Nicki na których mozna mnie spotkac Xaoo` / [AvE] Xaoo` / Neymar Jr. / Xeo`




Chciałbym prosić o danie mi drugiej szansy, każdy popełnia błędy, a wiecie, że jako admin, a także moderator dobrze się u was spisywałem - następnie wydarzył się pewien problem (wtajemniczeni wiedzą o co caman :D).



Pozdrawiam Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj neymar... Mimo ostatniej spiny miedzy nami jestem na tak. :) Jesteś osobą której można zaufać. Byłeś adminem, moderatorem i wywiązywałeś się z obowiązków. Niepokoi mnie tylko to że na mixach wyzywasz Readnuira (czy jakoś tak) od odpalow itd ale myślę że jak sie postarasz to to ogarniesz. Jak najbardziej na Tak. :) Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutralnie.

 

Mimo tego że grałem dzisiaj do 7 rano, potem od 10 do 16stej Cię nie było, wczoraj to samo, ogólnie Cię rzadko widuję. Więc zdania typu "często na serwerze" są chyba zdaniami o dniu dzisiejszym po 16stej.

 

Według mnie musisz to nadciągnąć, bo tego mi brak. Ale wiadomo zdania ja nie podejmuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...