Skocz do zawartości
#RELOP

Krótki wywiad (zobacz z kim)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja

 

 

 

SoczeQ (ja się tak nie bawię)

 

 

 

 

 

 

 

 

Cześć, z tej strony redaktor Multi-Head.pl, masz chwilę czasu na przeprowadzenie wywiadu?

 

Tak, oczywiście.

 

 

Przedstaw się, napisz ile masz lat i gdzie mieszkasz.

 

Mam na imię Eryk, mieszkam w Sobolewie woj. mazowieckie i mam prawie 16 lat.

 

 

Opowiedz nam coś o mieście "Sobolewo".

 

Sobolew to  wieś licząca około 3 tys. mieszkańców. Mamy kebaba i szkoły do liceum włącznie.

 

 

Wieś i taka duża. Jak spędzasz wolne chwile w tak wielkiej wsi?

 

Tak samo jak moi koledzy. Pijam piwo i jaram buchy. Dużo jeżdżę na rowerze, a i ostatnio częściej jeżdżę moim Derbi.

 

 

Derbi to marka crossów, opisz nam swojego.

 

Jest to prosty motocykl o pojemności 50cm3. Dokładniejsza nazwa to Derbi senda w wersji Extreme. Aktualnie stoi u mechanika po drobne poprawki .

 

 

Jakie masz plany na przyszłość?

 

Zdać maturę na profilu "Bezpieczeństwo Publiczne", a potem to już się zobaczy, co los przaytrafi. Jak dobrze pójdzie to będą do mnie mówić "Panie kierowniku".

 

 

Widzę, że daleko mierzysz. Jak Ci idzie w szkole?

 

Lenistwo sprawia, że coraz gorzej. Na dzień dzisiejszy moje oceny to 2-4, ale mogę się pochwalić samymi 5 z matematyki.

 

 

Wspominałeś wcześniej, że palisz. Co dokładnie?

 

Jeśli chodzi o papierosy, to w ogóle nie ruszam. Co innego, gdy mówimy o ziole. Niestety, co tam jest to zagadka, ale wiem, że nie chemiczny SQN.

 

 

Ile ważysz?

 

80, lecz po obiedzie skacze do 82. Myślę jednak, że przy wzroście ok. 185 cm to nadmiaru tłuszczyku nie mam.

 

 

Jakie masz zainteresowania?

 

Interesuję się troche piłką nożną. W sumie to tak poza tym, niczym bardziej. Lubię wiele rzeczy, i lubię przyswajać ogólną wiedzę. Czyli po prostu trochę o wszystkim.

 

 

Jakie filmy oglądasz?

 

Filmy akcji oraz komedie. Straszydła potem mi się śnią po nochach, a śmiechu nigdy za wiele.

 

 

Jaki jest Twój ulubiony film?

 

 Niestety jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jest wiele np. "Super zioło", "Faceci w czerni", "Straszny film" (wszystkie części) i mógłbym tak dalej wymieniać.

 

 

Jak się zachowujesz w gronie przyjaciół?

 

Spokojnie, lecz bardzo lubię dyskutować. Jak to mawiają "jego zdanie musi być na wierzchu". Czasami mnie poniesie i zaczynam takie rozmowy z nauczycielami, a finał tego prosty chociażby taki http://speedy.sh/c77Vs/Nowy-obraz-mapy-bitowej-2.bmp oczywiście moje.

 

 

Widzę, że Twój nauczyciel ma poczucie humoru, takich to ze świecą szukać. Jaką muzykę słuchasz?

 

Zależy od nastroju to coś mocnym bassem lub rap mieszany z reegae, lecz z braku mogę słuchać wszystkiego, no może z wyjątkiem szlagierów śląskich mojej babci.

 

 

Jak zaczęła się Twoja przygoda z grą Counter-Strike?

 

Pewnie mało kto uwierzy, ale pierwsze mecze zagrałem w wersję 1.5 w wieku 5-6 lat. Od tamtej pory miałem jednak sporo przerw.

 

 

Typowy no-life. Jak rozpoczęłeś grę na MH?

 

 To było  4 miesiące po starcie serwera. Grywałem wtedy w cs'a razem z bratem ciotecznym, który swoją drogą też tu grał pod nickiem "Scream". To on mi pokazał MH i zacząłem jako "ja sie tak nie bawie". Powiem szczerze, że wtedy pomimo braku wielu pluginów, ciekawiej mi się grało niż obecnie. Po paru miesiącach po prostu znudził mi się cs i odszedłem na 8 miesięcy. Gdy wróciłem postanowiłem bardziej uczestniczyć w życiu MH, poznałem wiele ciekawych osobowości, a także złożyłem podanie na admina coda 200, które zostało przyjęte.

 

 

Co byś zmienił w sieci MH?

 

Na temat całego MH wiele Ci nie powiem, gdyż na forum bywam rzadko, a jedyny serwer na jakim gram to 200.

 

 

Dzięki za udzielenie tego krótkiego wywiadu.

 

Ja też dziękuję, miłej nocki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hm, nasunęła mi się propozycja konkursu mianowicie: Można by tak dawać wywiady i nie podpisać z kim to wywiad i gracze musieliby zgadnąć z kim był przeprowadzony wywiad :D:D Byłaby fajna zabawa :D

 

 

 

 

 

A co do wywiadu to fajny, ciekawe pytania oraz odpowiedzi. :) Tylko troszkę za krótki. Ale tak trzymać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawy wywiad z poczuciem humoru ale z tą odpowiedzią o paleniu mnie rozwalił ^^ Nie pisze się o takich rzeczach na forum :D

 

 

 

Ps. Sula dobry pomysł :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...