Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na adminka czorny

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:7:30 mniej wiecej

 

Nick admina/gracza, który zawinił:czorny

 

Dowody:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ multi-head.pl/amxbans/

 

[AMXBans] Powod: 'kultura'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:65359574'

 

[AMXBans] Twoje IP: '82.160.79.17'

 

[AMXBans] =======================================

 

Świadkowie:jacy=ś tam pewnie są

 

Uzasadnienie:Kochany admin nie potrafi prowadzić normalnej konwersacji z graczem, nie wytrzymuje chyba tej presji jaką jest bycie adminem hehe, dostałem bana "Kultura" także ten ban jest niesłuszny chyba że admin przedstawi dowowy w postaci ss-ów gdzie kogos obrazilem/wyzwałem/ponizyłem/okazałem brak kultury.

 

Czekam na wypowiedź admina bo kolega chyba chce pokazac jaki to on nie jest fajny, myśląc że po drugiej stronie spotka jakiegoś dzieciaka którego zgnoi i podwyższy swoje ego przez neta, cóż źle trafiłeś: )

 

 

 

Czekam na dowody :))

 

 

 

PS: prosze nie zamykać tegotematu z powodu iż" ban został już zdjecty/upłynął jego czas.

 

Admin który dał mi bana ma pokazać dowody za co mnie zbanował inaczej oznacza top że nie nadaje się na admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie muszę dawać banów by podbudować swojego ego i coś tam jeszcze.

 

Bana dostałeś za brak kultury + pretensje o to że dostałeś kicka za bycie afk, a jak Ty to ująłeś "nie było mnie 30 sec". Mało mnie to interesuję, mając na respie 3 osoby afk, kickowalem po kolei i tyle. Oczywiście dowód na to że kogoś obraziłeś posiadam, mimo upomnienia przeczytałem "hahaha", bardzo zabawne.

 

Ty nie prowadzisz konwersacji, bo nie potrafisz, po prostu lubisz komuś dopiekać gdy masz u niego kose, wyprowadzić z równowagi etc.. żadna nowość, miałem już do czynienia z takimi jak Ty, setki razy.

 

2013111100.jpg

 

 

 

 

 

Tak samo nie życzę sobie komentarzy pod moim adresem że nie wiem co robie, i nie posiadam bladego pojęcia o tym, bo to mnie obraża.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie pamiętam czy da sie to sprawdzic czy nie, ale kochany adminie ten text o auto lamie pisałem jakieś 5 min przed tym jak dałeś mi bana, po tym jak uznałeś ze nie masz odpowiednich argumentów żeby ze mną normalnie rozmawiać tylko texty w stylu "wali mnie to" itp uznałeś że dasz mi bana.

 

nie prawda?

 

poleminizował bym nad tym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NerkA słuchaj nwm po co sie oburzasz wgl. wiem ze to nie moja sprawa ale ban słuszny.. kultura to kultura. Dowód jest, jak masz odrobine kultury to istnieje pewne słowo na 11 literek  które sie nalezy :)

 

 

 

Nie wypowiadaj sie w ubt. /sula

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisałem że mnie to wali, gdy wyjechałeś mi z tekstem o swoim 30 sekundowym byciu afk, a ja odpisałem "wali mnie to" afk, to afk, po czym zacząłeś pisać że nie daję przykładu tak pisząc. To dosyć dziwne, bo nic złego nie napisałem, nie zwyzywałem itp w przeciwieństwie do Ciebie, a że ty przegiąłeś siatę to ja sobie przypomniałem to co pisałeś chwile wcześniej do gracza z autolamą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Napisałem że mnie to wali, gdy wyjechałeś mi z tekstem o swoim 30 sekundowym byciu afk, a ja odpisałem "wali mnie to" afk, to afk, po czym zacząłeś pisać że nie daję przykładu tak pisząc. To dosyć dziwne, bo nic złego nie napisałem, nie zwyzywałem itp w przeciwieństwie do Ciebie, a że ty przegiąłeś siatę to ja sobie przypomniałem to co pisałeś chwile wcześniej do gracza z autolamą.

 

 

w przeciwieństwie do mnie?ymmm ciakwe jak?:) coś widzę się już plączesz ostrow tym co piszesz.

 

 

 

wyjście z pokoju do kuchni i zalanie kawy- niecałe 30 sec max 20, czyli jeżeli ja jestem afk 20-30 sec dostaje kicka tak? a jeżeli ktos inny afczy całą runde to wywalasz go dopiero jak padniesz lub gdy ktoś ci przyspamuje tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...