Skocz do zawartości
Sy[K]uS

[ODRZUCONE]Sy[K]uS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sy[K]uS #3  

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): Zerowe, chce się nauczyć wszystkiego pomału ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3

Staż w CS-sie: Nie cały rok

Steam / NonSteam: Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Sy%5BK%5DuS%20%233/80.72.43.106:27027/

 

 

Dlaczego TY .!: Chciałbym pomóc serwerowi jak i sam nabyć wiedzę. Na serwerze gram sporo, poznałem wiele porządnych graczy i kilku adminów. Adminem nigdy nie byłem to dla mnie coś nowego, chciałbym bardzo się sprawdzić w tej roli. Trochę sam podłapię a trochę kolega z gry ArtiX mi obiecał pomóc, którego pozdrawiam :D . Moją zabawę na cs praktycznie zacząłem na tym serwie to taka ciekawostka, co do forum to nadrobię :)

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Tutaj różnie... 3-4h myśle

 

 

Kontakt: Steam: Sy[K]uS #3 , GG: 35176607

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do bycia miłym mam wątpliwości. Na serwie widoczny, forum słabiutko - biorę pod uwagę wszystkie kryteria :)

 

Duże NIE. Wiesz dlaczego :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neutralnie, brak dużej albo znacznej aktywności na forum a to jest też ważne. Plusowo dla Cb bo często Cię widzę, i wydajesz sie być ogarniętym.

 

Jedynym minusem jest twój brak wiedzy o byciu adminem, no ale wszystko jest dla ludzi, skoro chcesz spróbować. Inni Ci w razie czego pomogą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie . Doświadczenie zerowe , mała aktywność na forum  , nie jest wcale ogarnięty , myślę , że nie da sobie rady bo nikt nie będzie miał czasu go uczyć.. Chłopie poczytaj , pooglądaj w necie filmy , poradniki dopiero bierz się za składanie podań. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png[/align]

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

Zbyt wiele osób ma do ciebie zastrzeżenia. Dostałem również skargę na steamie dotyczącą twojej osoby. Dopóki będę sprawował funkcję opiekuna ODD2, dopóty żadne podanie nie zostanie zaakceptowane tylko i wyłącznie dlatego,że kandydat ma przegrane godziny na serwerze. To za mało. Coś więcej od siebie,składasz podanie na serwerze ze ścisłej rankingowej czołówki.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...