Skocz do zawartości
equinzy

[ZAMKNIĘTY]Wyjaśnienie skargi

Rekomendowane odpowiedzi

Odsyłam do tematu - http://multi-head.pl/index.php?/topic/16165-zamkni%C4%99tyskarga-na-admina-equinzy/

 

 

 

Sula: Metori? a ty wiesz co to jest metori? haha smiech na sali. Czysty. Ub.

 

 

 

Rozmowa na pw:

 

ja: no niestety nie wiem co to met0ri.. moze mi wyjasnisz? Siedzialem ponad rok z ruskimi na forach itp. Sam

 konfigurowalem met0ri, leisy, hl1, organnery. Prosze Was, nic nie widac?

 

 

 

Sula: Metori jest wgrywane pod serwer... ;d Tak, nic nie widac.

 

 

 

ja: przez serwer wgrywane jest SSH (server side

 hack) a o takim jak CSH (client side hack) nie slyszales? wiesz co to leisy? W kazdym momencie na ns'ie mogłbym Ci udowodnic, ze cos mam a tego nie zobaczysz po grze. Obejrz demko na dem_forcehltv 1, bardziej widoczne  :)  

 

 

http://www.youtube.c...h?v=eRs8zmqT1Do

 

 Prosze uprzejmie, znajomy z ktorym robilem bardzo dlugo, odpal czy clear?

 

 

 

 

Dialog ten nie wstawiam w formie jakis pretensji do Suli, wstawilem by nie pisac drugi raz tego samego. Wracając do sedna sprawy, prosze Was nagrajcie sobie demka strzelajac scoutem i zobaczcie czy celownik zachowuje sie tak samo jak na ukazanym demku- Nie sądze. Po drugie, proponuje demko obejrzec przy uzyciu dem_forcehltv 1 - bardziej widoczne szejki

 

 

 

Kolor czerwony jest tylko dla H@. /sula

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ze tak dodam swoje trzy grosze...

 

 

 

tzw "lejsy" jest to aim i wh na steam...

 

 

 

Gracz sam sobie metori nie moze wgrać do gry, jakkolwiek to brzmi. Może to zrobić jedynia osoba z dostepem do panelu serwera itp.

 

 

 

 

 

Sam konfigurowalem met0ri, leisy, hl1, organnery.

 

Udostępnij nam jeden, bo po co hajs wydawac.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


^up

 

Po pierwsze leisy nie maja wh, jedyne co mozesz ustawic to esp.

 

Po drugie, jak juz pisalem do Suli istnieje client/server side hack, nawet wiecej jest dla clienta wiec sie mylisz.

 

Dac? W kazdej chwili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnie 2 posty mnie rozbiły. Admini obdarowują się hack'ami. Żenujące jakkolwiek by się one nie nazywały. Dlatego właśnie nie grywam już w 1.6. Za dużo oszustów bez ambicji i honoru.

 

Pomijam fakt, że piszecie na ogólnodostępnym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Domyślam się jednak mimo wszystko wyglądają nieciekawie. Gdybym sarkazmu nie widział obaj byście zmienili grupę na forum. Na jedyną słuszna ZBANOWANI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ogladałes na dem_forcehltv 1? Bardziej widac no ale jak nie widzicie to mam propozycje. Pojdzmy na jakis serwer, ktos mi nagra demko jak strzelam scoutem i wtedy bedziemy mogli porownac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Musze sie wypowiedziec jak widze takie rzeczy,  Pojdzmy na jakis serwer, ktos mi nagra demko jak strzelam scoutem i wtedy bedziemy mogli porownac. - mam rozumiec ze wchodzac na inny serwer jestes odpalony a u nas juz nie? taki laskawy jestes ze nie uzywasz na MH tak? :) przeniescie ten temat do mniej publicznego dzialu. naprawde. albo przynajmniej wyjasnijcie sobie swoje umiejetnosci hackowania na PW, bo naprawde widzac to co piszecie zal sie czlowiekowi robi. Tu juz chyba nie chodzi o strzelanie..

 

 

 

/mysle ze nasza grupa UB zna heady wiec nie trzeba robic pokazow, tak czy inaczej pisanie takich rzeczy spowodowalo ze w mojej glowie jest taka mysl ze jednak czysto nie grasz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dalej pozostaje przy swoim zdaniu , że TU NIC NIE WIDAĆ .Nie doszukuj się na siłę czegoś co nie ma wogóle miejsca.

 

 

 

Tyle z mojej strony i więcej w tym wątku się nie będę wypowiadał.

 

 

 

Edit; W porozumieniu z H@ temat zostaje zamknięty , gdyż niema po co dalej tego ciągnąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...