Skocz do zawartości
Gość

[UB]Unbann

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : soban 

[AMXBans] Reason : ' Czitowanie ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 

[AMXBans] Your IP : ' 213.155.169.6 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

 

To nie mój ban... Także unban.

 

A i który inteligent zbanował mnie na SB ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ad raz: gdzie widzisz chamstwo w tym że gościu wciska się między młotek a kowadło nie proszony,

 

Ad dwa: no chyba jak widać nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Regulamin sb poczytaj jeśli potrafisz ze zrozumieniem. Twoje słownictwo na oficjalnych forach jest niedopuszczalne. W domu sobie takie pogaduchy uskuteczniaj. No chyba ub nie zobaczysz, ale zawsze mogę przedłużyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Możesz przedłużać a po drugie nie widzę tam żadnego niedopuszczalnego słownictwa jeżeli umiesz czytać ze zrozumieniem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać Twoja rynsztokowa natura bierze górę. A gdybyś się zastanowił (chociaż w Twoim przypadku może zaboleć) domyśliłbyś się, że Twoje wulgaryzmy zostały przeze mnie wygwiazdkowane. Jednocześnie nie spodziewam się za wiele po Twojej jakże szlachetnej osobie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ohhh ale słodzisz ale skoro zostały wygwiazdkowane (czyli wycenzurowane) nie oznacza to że zostały użyte w pełni co idzie za tym nie złamałem żadnego z punktów regulaminu także kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro zostały wygwiazdkowane musiał być tego powód. W związku z tym jednak zaistniała takowa sytuacja. Kretyna ze mnie robisz? Poza tym nawet gdybyś Ty w połowie słowa wstawił gwiazdki sens został zachowany a co za tym idzie wulgaryzm został użyty. Jeśli nie potrafisz użytkować polszczyzny na poziomie pisz jedynie prywatne wiadomości do tych, którzy takie słownictwo tolerują. Kolejna rzecz, używając obraźliwych słów względem osoby ważnej na forum spodziewaj się reakcji podobnej do Pozdro. On Cię nie zna i nie wie, że Aquax toleruje Twoje chamskie odzywki w jego stronę, co nie oznacza, że możesz używać tych samych epitetów oficjalnie i publicznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po raz nie Twoja i jego sprawa jakie rzeczy toleruje. Po dwa kretyna jak chcesz robić z siebie rób dalej. Po trzy jeżeli użyłem gwiazdek bądź czego kolwiek w danym słowie oznacza że go nie dokończyłem a sens może być różny więc Twoje domniemania względem tym co ja miałem namyśli są zbędne i mało trafne. I po cztery to że napiszesz wytłuszczonym drukiem to mi to lotto ^^.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że Ci "lotto", nic a nic mnie to nie dziwi. A słowa akurat trafnie odgadłem gdyż niejednokrotnie słyszałem Twój bajeczny język w związku z tym dalej próbujesz jednak zrobić ze mnie kretyna. Moją sprawą jest utrzymać poziom kultury na akceptowalnym poziomie na tym forum i nie omieszkam tego czynić w dalszym ciągu, a co za tym idzie każdy wybryk w podobnym stylu będzie nagradzany w identyczny sposób. Wytłuszczony druk akurat nie jest taki za moją sprawą. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne słyszałeś dziwne tylko kiedy ^^ jak nawet Cię człowieku nie znam i nie gadałem z Tobą nigdy hehe także pozdrawiam z tym "niejednokrotnie słyszałem Twój bajeczny język".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz za krótką pamięć najwyraźniej. To, że nie rozmawialiśmy (czego wcale nie żałuję) nie oznacza, że nie byliśmy w tym samym czasie na tym samym kanale.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To chyba było całe 3 minuty i już mnie poznałeś brawa dla Ciebie naprawde. A tak na poważnie weź idź zjedz snickersa bo zaczynasz człowieku gwiazdorzyć to że masz troche władzy nie upoważnia Cię do tego aby obrażać innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obrażać zacząłeś mnie Ty swoim stwierdzeniem już w pierwszym poście. Przypomnieć czy scroll na coś się przyda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No widzisz ale jako admin z tego co mi wiadomo powinieneś dawać przykład a nie "oko za oko" także pomyśl 4 razy zanim coś napiszesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykładem dla Ciebie nigdy nie będę więc po co. Będąc członkiem cywilizowanego społeczeństwa powinieneś się zachowywać poprawnie. Chociaż poprawnie. A tak nie było. Atakujesz człowieka, który broni kogoś dla niego ważnego i siejesz wulgaryzmami. Później obrażasz kogoś innego nie wiedząc nawet kim on jest. Ja mam się zastanowić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważasz że będąc adminem jesteś kimś lepszym ode mnie bo właśnie na to wychodzi także w moim mniemaniu jesteś dla mnie równy nie jesteś ani wyższy ani niższy równy i zejdź w końcu na ziemie. Co do tego co napisałem po raz nie obraziłem jego po dwa po co się wpiernicza jak nie do niego się pisze ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie uważam się w żadnym wypadku lepszy od kogokolwiek, nie mam pojęcia skąd wyciągasz takie wnioski. Broni swojego kolegi, rozumiem że dla Ciebie to absurd? Nie obroniłbyś kolegi? Rozumiesz już czemu się wpiernicza? Wielu było takich, którzy obrażali złośliwie, obok takich też powinien przejść obojętnie? To porządny chłopak więc wstawił się za przynajmniej teoretycznie obrażanym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzisz i tu już mówimy o czym innym "obrażanie złośliwe a po koleżeńsku to dwie różne rzeczy" w tym przypadku było to obrażanie po koleżeńsku więc napisałem mu aby się nie bulwersował i tam dalej takie a skoro nie potrafił tego zrozumieć to mu to wyperswadowałem proste. A wracając do tematu to unbanna dalej nie widzę na CS'ie i na SB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UB w cs`ie zajmie się UBT a na sb zobaczysz go w dniu jutrzejszym o tej samej porze.

 

Jeśli już miałeś zamiar po koleżeńsku obrazić kolegę rób to na tyle jasno, żeby nie uraziło to kogokolwiek innego. Perswazji użyłeś tylko niezgodnie z zasadami regulowanymi przez regulamin i kulturę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...