Skocz do zawartości
leeeeebo?

[ZAMKNIĘTY]ProLog Nonsteam ( dd2 ) aim

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: ProLog

Godzina, data zdarzenia: 11.04.2013 04:00

Mapa: dd2 serwer dd2

Link do demka lub Link do HLTV (od której minuty wchodzi cheater): http://www.speedyshare.com/87UuJ/prolog.dem

STEAM_ID/IP cheat`era: 31.182.66.114

Uzasadnienie: Aimbot, krótkie ale jasne demo. Gracz przyznał że gra u Nas na sieci, steamowo. Czy wtedy ban na steam też mu się należy? Dowód :

http://www.speedyshare.com/3U2mu/2013-11-04-00001.jpg

drugie demo dla pewnosci :

http://www.speedyshare.com/hJuHP/prolog2.dem

 

 

 

 

 

 
#4 ProLoG   31.182.66.114  Nonsteam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widze to ma zaznaczoną opcje autoaim i robił cie w siusiura , pisał mi o tym ^^ . Autoaim jest umieszczony normalnie w opcjach myszki w nie którchy ns. Bo wiecej z tego demka nic nie wynika xD A tutaj jest jego screren z cs ustawien i jak widac jest ta opcja ;) .u6o9.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


że co?! Śmiech na sali, i ty jesteś adminem? Wrzuciłem dwa dema, i na jednym i na drugim widać że typ odpala, pozostawie to bez komentarza.

 

Poza tym mam dziwne wrażenie że ProLog to ty. Dziwne, bo pierwszy raz na oczy widzę gdy admin broni tyłka czitera. Porównałbym IP  z forum i gry.

 

 

 

Twoje IP 31.182.70.30  IP czita :  31.182.66.114  

 

 

 

przypadek? Przecież oboje są zmienne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem . ;) Tak możemy sie kłócic do upadłego . Nie wali żadnych bań ani nic . Wiec w czym rzecz ?

 

 

Ps . Człowieku on u mnie siedział i na wszystko patrzałem . Chyba bym widział ze jest odpalony ? Jesli by był to bym go tutaj nie bronił tak ?

 

 

 

Ahaaa że ja ? No luz równaj sobie co chcesz ;) Ja i tak nie odpuszcze bo dobrze widziałem jak gra . ;)

 

 

Nie przypadek, siedzimy na tym samym necie wiec to możliwe ^^ Cos jeszcze ? ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będę robił z tego tematu jakiegos dialogu. Powiem tak, piszesz jakieś bzdury, i mi to smierdzi jajem na kilometr.

 

Zapewne siedzicie razem na tym samym necie, pewnie macie wspólne WC. A twoje ";p" powtarzane przy końcu zdania to też przypadek, ProLog pisał tak samo (:

 

Nie trzeba walić bań, by pokazac że ktoś ma aimbota, widzę jakieś niedouczenie w tych kwestiach.

 

 

 

Sprawę zostawiam dla Administracji, lecz tych H@, bo mi to śmierdzi. Przypuszczam że ty się odpaliłeś i latałeś pol nocy na DD2.

 

Możesz nie odpuszczać, widać na demkach jak celownik się trzęsie, jak biegnie, czeka i wyczekuje i wiele innych. Poza tym jest hltv :)

 

Ps. Niech ProLog poda swój steam, jak to zapewniał na serwerze. Wtedy się okaże co jest pięc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej dla mnie jestes śmieszny, bo jesli by tak było to bym zamknął morde i nie szczekał ;) A to że robie sobie minke ";p" pozostaw mi . Wc mozesz sobie miec z tatą własne . Prosze cie odwal sie szczeniaku i bez takich tekstów . Czekamy na wypowiedz H@ :) 

 

 

Ps . Hmm aż sobie obejrzałem jeszcze raz demka i nie widzę jak sie ci cos tam trzęsie. Po za tym jak ja nawet gram i słyszę kroki to nie wybiegam tylko wyczekuje :)

 

 

 

/obrażasz, otrzymujesz ostrzeżenie. /Consecuente

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okej, to ja tylko proszę o pakiet warnów dla Ciebie za obrazę mojej rodziny, oraz mnie samego, dziękuje.

 

Nie obraziłem Cię ani razu, więc nie wiem czy warto spamić było dalej.

 

Ps. ProLog tez mnie co chwile całował, a fuj.

 

 

 

Haha. To jest tylko komentarz na twoje kłamliwe teksty, ze to samo IP macie. A nie jakaś obraża. Taka przenośnia wiesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja dla kolegi też za obraze również mnie samego ;**

 

 

Ps. A to ? "pewnie macie wspólne WC" To dla mnie obraza .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jedna akcja na 2 demie 2 banie ale w trupie ciężko nie trafić

 

chwilowo zamykam ze względu na wymiane zdań na naprawdę wysokim poziomie co mam nadzieję modzi odpowiednio wynagrodzą jak również opiekun adminów Jail

 

niech jeszcze ktoś to obejrzy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To gz dla was -.- Za przeproszeniem gdzie tu widac wh i aim ? xD Ja tu widze czystego skilla . -.-

 

 

 

/utrata admina, gratuluję. /Consecuente

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...