Jump to content
leeeeebo?

[PRZYJĘTY]może tak czorny vol2?

Recommended Posts

Nick: czorny

Wiek: 18 już jakis czas :D

Doświadczenie (w byciu adminem): od 4 lat, mniej więcej przemineło 2-3 siecie na których nabrałem stażu. Niedoszły rekrut na sędziego ac ;)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): znajomość amx'a podstawowa znam, wiem jak dać kicka, przenieść, zbanować, pisać na [email protected] itp..daję sobie 7 :)

Staż w CS-sie:  dobre 5 lat , mimo wieku :)

Steam / NonSteam: steam, thomfourth 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:  https://www.gametracker.com/player/Czorny/80.72.43.106:27027/ w poprzednim  podaniu podawałem link z gm, ale na nicku leeeeebo? (nie pamiętam ile tych e" tam było) ale też było powyżej 10h..tutaj też mam 10h.. ale dobije do 30 spokojnie...

Dlaczego TY .!: Gram nocki, od 18stej mniej więcej do 8-10 rano. Ponieważ mam szkołę zaoczną co 2 tyg, więc mam dużo czasu. Myślę że ludzie poznają mnie na serwerze, kiedy wchodzi czorny zawsze jest płacz że odpał, a gram clar.. :) Popieram kompromis, bo wiem że zawsze obie strony mają swoje racje. Staram się wrzucać cheaterów, wtedy kiedy nie ma adminów na serwerze. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Napisze że 10h, lecz wtedy będzie tylko tyle godzin na dd2, odpowiem od razu, grywam mixy, versusy, potem dopiero wbijam na serwer i tam tkwie.

Kontakt: steam konto na forum, gg nick steam thomfourth

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie, bo wydaję mi się że przyda sie nocny stróż na serwerze.

 

 

 

 

 

SORRY TO MIAŁO BYĆ PODANIE NA ZWYCZAJNE DD2! PRZEPRASZAM ZA PROBLEM, NIECH MOD PRZENIESIE DO ODPOWIEDNIEGO CIAŁU, PROSZĘ.

 

 

 

Jak czytam komentarze że rzadko bywam na serwerze, to mnie coś strzela. Nie bez powodu zawsze wbijam się w top, albo gram nocki. 

Link to comment
Share on other sites


Nadrób aktywność na serwerze, a jak już spełnisz wszystkie warunki wróć do podania. Pamiętaj o zachowaniu odpowiedniej przerwy czasowej między kolejnymi podaniami.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Otwieram podanie, kolega nadrobił godziny na serwerze (27h na nicku czorny + 12h na nicku leeeeeebo?) jak i aktywność na forum.

 

 

 

Poznałem go na TSie, nie widzę żadnych przeciwwskazań aby kolega pełnił funkcje admina na serwerze.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Zdecydowanie jestem na TAK , tylko żebyś nie stracił "tempa" jak już otrzymasz range :)

 

 

 

Pomocny , dużo zgłoszeń , kultura ok

 

 

Link to comment
Share on other sites


Kilka słów ode mnie . Gracz nadrobił aktywność na serverze , jak wchodzę na dd2 , to czorny zazwyczaj już tam jest . Nie gram za często , ale zdarza mi się wchodzić . Czorny to doświadczony gracz , tak jak i zapewne admin . Powodzenia .

 

 

Link to comment
Share on other sites


Do przyszłym kandydatów. Macie przykład, jak można zapracować sobie na admina. Wystarczy trochę chęci, a wasze zaangażowanie na pewno zostanie zauważone i docenione. Świetna robota, czorny. Jak wspomniał 7,obyś szybko nie stracił zapału i został w "gazie" :)

 

 

Link to comment
Share on other sites


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z [email protected] w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...