Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]skarga

Rekomendowane odpowiedzi

 

Data i godzina: 21:25 02.11.13r

 

Nick admina/gracza, który zawinił: ** Procentowy **

Dowody: nizej wycinek 

 

Świadkowie: serwer

 

Uzasadnienie: Co to ma być ... powod bana "spam skrzydelka"... jest wgl cos takiego w regulaminie ze nie mozna za czesto perka uzywac?? Co ty se gościu nowy regulamin tworzysz ??Każdy może latać ze skrzydłami i zabijac, perk jak każdy inny. Ten admin nadużywa i to sporo przywilejów admina... Jakies ostrzeżenie by się przydało, albo coś !

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Du har blitt bannlyst fra denne Serveren!

[AMXBans] Du kan klage om din ban @ mh.mybans.eu

[AMXBans] Grunn: 'Spam [ Skrzydla ]'

[AMXBans] Lengde: '30 minutes'

[AMXBans] Din SteamID: 'VALVE_ID_LAN'

[AMXBans] Din IP: '185.34.76.2'

[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co mi się wydaje, to tego Perku, można używać co 5 sek. Ty natomiast używałeś tego perku min. 10 raz w ciągu 2/3 sek. To już jest troszkę Przesada nie sądzisz ?

 

 

 

Powiedz mi jeszcze jedno, jak ja nadużywam przywilej Admina ? No słucham..,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego sam mialem dziś ten perk i można używać go raz na 5sek a jezeli spamowałeś nimi co 1sek to jest bugowanie perku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W regulaminie jest ze co 5 sek?? bo pierwszy raz o tym slysze, czyli w regulaminie nie ma więc ban nie słuszny, nadużywasz admina tym, że dajesz bany z dupy, za nic i kolego wyżej jakie bugowanie perku, bugowanie bylo by wtedy, jezeli perk byl by zrobiony ze mozna co 5 sek i wczesniej nie a ktos by co chwila to by było bugowanie, ale perk jest bez limitu :) ogarnij

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolicie że się wypowiem.

 

 

 

W regulaminie można znaleźć o takie zdanie "15.

Zakaz bugowania klas bądź preków. (Kick, ban 30 min)"

 

 

 

Tak jak inni (u góry), bugowałeś perk.

 

 

 

Ban słuszny, temat do zamknięcia.

 

 

 

@Down

 

W takim razie proszę przeczytać to "15.

Zakaz bugowania klas bądź preków" = To samo, nieprawdaż?

 

 

 

Czeka Ciebie nauka regulaminu :)

 

 

 

//Ostatnie upomnienie za wypowiedź w dziale UbT , jeżeli chcesz coś dopowiedzieć to zrób to na pw , takie są zasady / LOVO`ley D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale ty grales na cod 200 a nie 800...  tak kolego wyzej, znajdz mi bug, w tym to jest cod 800 ogar, tam jest bez limitu :)   

 

 

 

i co do regulaminu punktu 15:

 

 

 

15. Zakaz bugowania klas bądź preków.

 

 

 

UWAGA! Co do długości kar to:

 

- 5 min ban

 

- Następnie bany ( Tutaj od poziomu nie przestrzegania regulaminu ale jak admin będzie dawał np ze ktoś nie wykonuje celów mapy np. ban na godzinę to będzie miał rozmowę )

 

 

 

@up

 

nieprawdaż !! gdyż na cod 200 jest ograniczenie do 5s, i jak ktos by używał co 1s to by bugował, ale my rozmawiamy o cod 800, a tutaj nie ma limitu i mogę tyle razy używac ile mi się żywnie podoba :)

 

 

 

Więc skarga słuszna !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serwery Coda różnią się tym że jest Cod 200 i Cod 800.

 

Jeśli w regulaminie brakuje pewnego punktu to można zwracać uwagę z regulaminu drugiego coda, chyba, że uważasz że każdy serwer musi mieć inny regulamin i pozwalasz na bugowanie perków i itemów.

 

Tak jak przedmówcy się wypowiadali, skyrzdła raz na 5 sek, inaczej ban.

 

Po raz drugi złamałeś regulamin, tym razem nie na moich oczach. Zacznij dostosowywać się do regulaminu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok Chudy, w takim razie znajdź mi wzmiankę w regulaminie cod 200/800, o używaniu skrzydeł co 5s... Nie kompromituj się. 

 

 

 

Nie ma blokady na serwerze na perk, więc to nie bugowanie, w regulaminie nie ma więc to nie złamanie, ban jest więc i skarga jest. !!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PIGULA zrozum ze nie ma w regulaminie nic o skrzydelkach dlatego iż jest blokada na serwerze ze można używać co 5 sek , a ty je zbugowałeś i miałeś co 1sek więc ban słuszny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trzymajcie mnie bo nie wytrzymie... A Tobie trzeba powtarzać kilka razy że to NIE jest cod 200, tylko 800, i TUTAJ, nie ma blokady na 5s?!! 

 

 

 

Ban nie słuszny w 100%,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ile razy mamy ci czlowieku powtarzać że jest blokada a na codzie 201lvl nie ma tego perku. Musiałeś jakoś zbugować i nie miałeś tej blokady czyli ban sluszny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja ci człowieku powiem że jak patrzyłem to NIKT nie ma blokady, nikt każdego co oglądałem gra tak jak ja... I tu kitu nie wkręcaj, Naagi, huzar, kazdy ci powie ze nie ma blokady na 5s, I ja też nigdy nie miałem.

 

 

 

Ja dalej będę grał, tak jak gram, i jak dostane bana, to poleci kolejna skarga i w ten czas mam nadzieje ze admin dostanie ostrzezenie !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban słuszny, zepsułeś perk, oddawaj kasę. Jeszcze raz i dwie kasy oddasz.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Suport MH

 

Ble.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...