Skocz do zawartości
HardeQ

Wywiad z...

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszego dnia wywiadu udzieliła mi osoba, która również "zna się" na wywiadach.

 

Mimo wszystko chciałbym abyście poznali RELOPA z trochę innej strony.

 

Zapraszam do czytania naszego króciutkiego wywiadu.

 

 

 

Ja- pomarańczowy

ReloP- jasno niebieski

 

 

 

Witam. Jestem Redaktorem sieci Multi-Head. Moim dzisiejszym celem jest utworzenie wywiadu z udziałem innego redaktora. Biorąc to pod uwagę byłbyś w stanie udzielić mi kilku krótkich odpowiedzi na nurtujące mnie pytania?

 

 

Dla sieci Multi-Head jestem w stanie zrobić wszystko.

 

 

Bardzo miło to słyszeć. Wiele osób zna Cię spod nicku ReloP. Mimo wszystko twój nick aktualnie prezentuję się zupełnie inaczej. Skąd pomysł na taki nick jak "Don't Waste The Time". Czy może ma on swoją "historię"?

 

 

Aktualny nick wziął się stąd, że szukałem nicku z sensem oraz moimi zainteresowaniami. Lubię muzykę, a własnie taki tytuł jest jednej z piosenek.

 

 

Ciekawe. W każdym razie "Nie marnujmy czasu" i przejdźmy do następnego pytania. Czy jako redaktor Multi-Head masz jakieś plany jak urzeczywistnić znaczenie tej funkcji oraz wszystko co z nią związane?

 

 

Nie chcę powiedzieć nic głupiego, dlatego zapytam co Ci dokładnie chodzi mówiąc urzeczywistnić.

 

 

Wiele osób uważa dział redakcja jako chwilowe odpoczęcie od tematów przez wielu uważanych za "Bardziej znaczące". Mimo wszystko sporo z graczy nie rozumie ile informacji można z takowej "gazetki" wyciągnąć. Czy masz jakiś pomysł by udowodnić, że zdobywanie takich informacji nie raz może być kluczowe?

 

 

Myślę, że na razie nie chciałbym zdradzać za wiele, więc pomińmy to pytanie.

 

 

 

W każdym razie, jak zapatrujesz się na postępy widoczne na naszej sieci?

 

 

Postęp na naszej sieci jest widoczny, Administracja stara się ze wszystkich swoich sił, aby graczom było jak najlepiej. Gracze są zadowoleni, przez co aktywność na serwerach jest bardzo duża.

 

 

Czyli nie tylko ja to zauważyłem. Relopie, a jak Ci idzie gra w Counter-Strika? Czy masz ulubiony server na MH?

 

 

Od czasu do czasu zagram mixa, a tak to gram na serwerze JB, Codzie 200lvl lub Only DD2 + DM. Nie mogę wybrać swojego ulubionego serwera od tak bo ciężko mi by było porównywać tak wspaniałe serwery.

 

 

No cóż. Jeżeli dobrze kombinuję, jesteś fanem Realu Madryt. Od kiedy interesujesz się piłką nożną?

 

 

Od małego lubiłem pograć w piłkę. W wolnym czasie zawsze chętnie wychodzę pograć na orlika. Co do

 

Realu Madryt to lubię ten klub za to, że walczą do ostatniej sekundy, mają wspaniałe zgranie, nie trzymają długo piłki jak pewna drużyna...

 

 

 

Jako fan Barcelony powiem iż ta pewna drużyna odnosi przy tym sukcesy :P. Z tego co wiem chodzisz do drugiej gimnazjum, jak ci idzie w szkole?

 

 

W szkole..hmm, wiedzie mi się dobrze, ocena która mnie zadowala to czwórka, trójka już nie. Wiem, że to może wydawać się dziwne, ale przedmiotami, których najbardziej nie lubię jest Informatyka i Technika.

 

Mnie najmniej fascynowały zajęcia artystyczne ponieważ plama za kilka milionów to nie sztuka. Jednakże każdy co woli. Czy masz jakieś "Talenty"?

 

 

Oczywiście, że mam. Potrafię zabijać w grze Counter-Strike.

 

 

niezwykły talent :D

 

 

Od czegoś trzeba zaczynać.

 

 

Niewątpliwie. Wracając do piłki nożnej. Czy znasz jakieś podstawowe czy te bardziej zaawansowane tricki czy może korzystasz z "mijania na biegi"?

 

 

Jeżeli gram mecz staram się nie bawić z piłką. Tricków kilka znam, ale nie wykorzystuje ich za często.

 

 

Drogi Relopie, w jaką przyszłość celujesz? Co chciałbyś robić w przyszłości?

 

 

To ciężka decyzja. Jeżeli miałbym coś robić to chciałbym nauczać geografii.

 

 

Tyle chciałbym wiedzieć. Dziękuje za wywiad. Miłego dnia :)

 

 

Ja również dziękuje, miłego dnia.

 

 

To był jak najbardziej luźny wywiad jednak mam nadzieję, że choć trochę was zainteresował. Pozdrawiam, sky's.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad bardzo ciekawy. Fajnie się go czyta ;)

 

 

 

// XII. Posty, typu "Fajny Artykuł, łap lajka", czy na przykład, "Fajny poradnik" , będą karane Warnami. Upomnienie  | Procentowy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nice Leci + 

 

 

 

 

 

 

 

// XII. Posty, typu "Fajny Artykuł, łap lajka", czy na przykład, "Fajny poradnik" , będą karane Warnami. + 1pkt  | Procentowy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad fajny, ortografia na wysokim poziomie, ale...

 

Wyszukuj osób, które nie są najlepiej znane na MH, aby móc ich poznać właśnie z tych wywiadów.

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...