Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Podanie Classic

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Aleksander

 

2. Kontakt: GG, PRIV, SKYPE.

 

3. Lokalizacja: Lubin

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Teraz chwilowo mało od jakiegoś czasu, bo miałem problem z internetem, jak wszystko wróci do normy to około 3/4h dziennie poświęcę.

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Siedzę długo, wypowiadam się sensownie i tam gdzie coś wiem. Unikam zbędnego nabijania postów.

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Wszystkie sensowne :)

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Oczywiście jako moderator zajmowałbym się działami/działem. Pilnował porządku i kultury. Wnosił do działu różne konkursy, zabawy tak aby userzy nie zapomnieli o tym dziale.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Dział, który by mi odpowiadał najbardziej to Counter-Strike. Wiem sporo na temat tej gry.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Współpraca jest na wysokim poziomie, tak samo jak umiejętność. Potrafię podzielić obowiązki i nie pchać się innym.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Systematyczność i cierpliwość, jak najbardziej. Przecież u moderatora podstawa to cierpliwość, bo każdy wie jacy mogą się trafić userzy.

 

11. Coś o sobie: Pochodzę z dużego miasta o nazwie Legnica. Nazywam się Aleksander i mam 16 lat. Uczęszczam do 1 klasy technikum. Interesuję się jazdą na bmx (sam jeżdżę). Z reguły jestem miłym człowiekiem, ale czasami potrafię dogryźć. Każdy wie, że jak się traktuje kogoś z szacunkiem to tego samego się wymaga od drugiej osoby. Zazwyczaj jestem uparty, a najbardziej w kwestiach, w których jestem pewny, że mam 100% rację. Chociaż zdarza się, że nie mam racji i wtedy potrafię szczerze przeprosić za popełniony błąd.

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Zajmowałem się na wielu skryptach i szczerze nie zwracałem uwagi na to, jak się nazywają. Szybko się uczę, więc nie byłoby z tym problemu. Zajmowałem kiedyś wiele raz stanowisko moderatora na forach o kultowej grze Metin2. Myślę, że aż tak bardzo się to nie różni, ale można przywyknąć do innego tempa pracy.

 

13. Obowiązkowe mikro: Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...