Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

[ZAMKNIĘTY]Podanie Classic

Recommended Posts

Guest Guest

1. Imie: Aleksander

 

2. Kontakt: GG, PRIV, SKYPE.

 

3. Lokalizacja: Lubin

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Teraz chwilowo mało od jakiegoś czasu, bo miałem problem z internetem, jak wszystko wróci do normy to około 3/4h dziennie poświęcę.

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Siedzę długo, wypowiadam się sensownie i tam gdzie coś wiem. Unikam zbędnego nabijania postów.

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Wszystkie sensowne :)

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Oczywiście jako moderator zajmowałbym się działami/działem. Pilnował porządku i kultury. Wnosił do działu różne konkursy, zabawy tak aby userzy nie zapomnieli o tym dziale.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Dział, który by mi odpowiadał najbardziej to Counter-Strike. Wiem sporo na temat tej gry.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Współpraca jest na wysokim poziomie, tak samo jak umiejętność. Potrafię podzielić obowiązki i nie pchać się innym.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Systematyczność i cierpliwość, jak najbardziej. Przecież u moderatora podstawa to cierpliwość, bo każdy wie jacy mogą się trafić userzy.

 

11. Coś o sobie: Pochodzę z dużego miasta o nazwie Legnica. Nazywam się Aleksander i mam 16 lat. Uczęszczam do 1 klasy technikum. Interesuję się jazdą na bmx (sam jeżdżę). Z reguły jestem miłym człowiekiem, ale czasami potrafię dogryźć. Każdy wie, że jak się traktuje kogoś z szacunkiem to tego samego się wymaga od drugiej osoby. Zazwyczaj jestem uparty, a najbardziej w kwestiach, w których jestem pewny, że mam 100% rację. Chociaż zdarza się, że nie mam racji i wtedy potrafię szczerze przeprosić za popełniony błąd.

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB): Zajmowałem się na wielu skryptach i szczerze nie zwracałem uwagi na to, jak się nazywają. Szybko się uczę, więc nie byłoby z tym problemu. Zajmowałem kiedyś wiele raz stanowisko moderatora na forach o kultowej grze Metin2. Myślę, że aż tak bardzo się to nie różni, ale można przywyknąć do innego tempa pracy.

 

13. Obowiązkowe mikro: Tak.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

Jestem na nie jestes z nami zbyt krótko

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Rejestracja: 27 wrz 2013

 

 

 

I już kandydujesz na Moderatora. 

 

Nie przesadzajmy. 

 

 

 

// Podanie odrzucam

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...