Skocz do zawartości
Gość

Oficjalne Konto YouTube MultiHead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

 

Nie wiem czy taki temat istnieje. - nie szukałem.

 

 

 

Na forum widziałem wiele filmików promujących naszą sieć MultiHead.pl na wielu kanałach.

 

 

 

Każda sieć powinna posiadać swój własny kanał YouTube. Można wyznaczyć parę zaufanych osób do wstawiania filmików na kanał  użytkowników z forum.

 

 

 

Kiedyś był konkurs na najlepszy filmik promujący sieć, byłem autorem tematu. Dostałem kilka prac, miałem je wstawić na Oficjalny Kanał MultiHead (Owy kanał istnieje). Niestety wziąłem urlop i tak się potoczyło, że nie wstawiłem filmików. Wyleciało mi to z głowy.

 

 

 

Z Counsecuente (Chyba tak się to pisze xD) założyliśmy kanał YT ""OfficialMultiHead"" Kanał mieliśmy rozgłosić na forum podczas zmienienia stylu forum. Jednak to nie nastało.

 

 

 

Z dniem dzisiejszym proponuję wszelkie filmiki promujące/ogłaszające naszą sieć, wstawiać je na oficjalny kanał MultiHead.

 

 

 

Jeżeli propozycja przejdzie dalej, wyślę wszelkie informacje dotyczące logowania Tomaszowi (Konsekwentnemu) - ale bez hasła. Hasła nie pamiętam, ale można je odzyskać poprzez Email Conska :)

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomość informacyjna.

 

 

 

O temacie nie zapomniałem, w niedługim czasie zrobię aktualizację.

 

Posiadam mało wolnego czasu, wykorzystuję go na naukę itp, więc ciężko jest mi zaglądać na forum itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...