Skocz do zawartości
HardeQ

Luźny wywiad z udziałem DarkCzechax

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wczoraj o godzinie ok. 23 nasz DarkCzechx zgodził się udzielić mi krótkiego, spontanicznego wywiadu. Aby przekonać się o jego przebiegu, zapraszam do czytania. :)

 

 

 

 

 

Ja- pomarańczowy

 

 

DarkCzechx- jasno niebieski

 

 

 

 

 

 

Witaj, nazywam się Krystian i należę do Redakcji MH. Odpowiedziałbyś mi na kilka krótkich pytań? Byłbym Ci bardzo wdzięczny.

 

 

Witaj. Z przyjemnością udzielę Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

 

 

Wspaniale, na początek chciałbym zapytać o to czy chciałbyś wrócić do naszej ekipy?

 

 

Nie ma co się zastanawiać nad odpowiedzą. Chciałbym wrócić do ekipy i być jednym z was.

 

 

Z kim masz najlepsze wspomnienia z naszej sieci?

 

 

Z MultiHead najlepiej pracowało mi się z Panem Tomkiem (Consecuente) jak i z innymi. Jednak najbardziej ufałem jak i ufam do tej pory, to Tomaszowi. Prowadziłem z nim dawno temu sieć, miło wspominam naszą wspólną pracę. Zawsze mogę mu zadać prywatne pytanie i zawsze udzieli mi pomocy. To on mnie zaprosił do tej sieci, dzięki niemu po pierwszym dniu należałem do grupy UnBanTeam. Jestem mu za wszystko wdzięczny.

 

 

Bardzo się cieszę, że masz takie dobre relacje z naszym Administratorem. Czy gdybyś mógł chciałbyś coś zmienić w swoim życiu?

 

 

Bardzo dobre pytanie. Gdybym mógł zmienić coś w swoim życiu, zrobiłbym to. Chciałbym wyglądać o niebo lepiej niż wyglądam teraz. Zmieniłbym także czas siedzenia na komputerze. W wakacje potrafiłem siedzieć cały dzień. Straciłem sporo czasu, wolałbym ten czas poświęcić najbliższym.

 

 

To bardzo szlachetne. Skąd pomysł na twój nick?

 

 

Historia mojego nicku jest długa, ale jeżeli tak bardzo pragniesz, opowiem w skrócie. Kilka lat temu grałem w taką grę jak "Marxxxxx" (Nie napiszę całej nazwy, bo osądzą mnie o reklamę xD). Wtedy nosiłem nicki takie jak; Rycerz Wojowników, Rycerz Łowców, Rycerz Magów, Władca Magów itp. Nagle zauważyłem na ogólnym chacie podane hasło i login do konta, 40 łowcy. Wykazałem się zwinnością i to ja zdobyłem te konto. Ustawiłem nowe hasło, które znałem tylko ja. Konto posiadało wtedy nick "Czechx".

 

Ta nazwa była moim głównym nickiem w każdej grze. Pewnego razu w Counter Strike'u zapomniałem hasła do rezerwacji nicku. No cóż, wtedy główkowałem z przyjaciółmi na skype jaką dać nową nazwę na nick. Padło nawet "Pustynny Wojownik" - śmiech na sali. Nagle przyśnił mi się nick "DarkCzechx". I tak zostało.

 

 

Ciekawie, ciekawie. Czy wierzysz w sukces polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej [stałe pytanie].

 

 

Tak, wierzę w sukcesy Reprezentacji Polskiej w Piłce Nożnej. Każdy Polak potrafi. Jeżeli nasza drużyna popracuje trochę nad współpracą itp. to wszystko jest możliwe. Dużo osób będzie mnie poprawiać w tej odpowiedzi na to pytanie, ale to jest moje zdanie, nie wasze :) 

 

 

No tak :). Prawdą jest, że prowadziłeś kiedyś sieć z naszym Consecuente? Opowiedz jak się poznaliście.

 

 

Tak, to prawda. Prowadziłem sieć z Consecuente. Pana Tomasza poznałem na steamie. Było dwóch Head Adminów sieci. Jednym z nich był mój kolega z którym prowadziłem forum sportowe. Założył on sieć Counter Strike (albo Tomasz). Złożyłem podanie na Moderatora, zostało zaakceptowane. Nagle dostałem wiadomość że zostałem awansowany na Junior Admina. I tak zaczęła się moja przygoda. To ja zastępowałem Head Adminów podczas ich nieobecności i tak zostałem w późniejszym czasie H@.

 

 

A więc tak to się potoczyło. Czy byłbyś w stanie wymienić kogo byś chciał na powrót ujrzeć ekipie Multi-Head?

 

 

Hmm, chyba nie. A jak tak to nie pamiętam nicków xD

 

 

Szkoda :(. Abstrahując co skłoniło Cię do powrotu na MH?

 

 

Do powrotu nakłoniła mnie społeczność MH. Brakuje mi ludzi których tutaj poznałem. Obiecałem Tomkowi że wrócę. Od dzisiaj będę próbował wchodzić częściej na MH. Nadal czeka mnie dużo nauki, zresztą tak jak wszystkich ale będę się starać! :)

 

 

Co sądzisz o postępach w rozbudowie sieci i forum?

 

 

Sieć rozbudowuje się szybko. Dochodzą nowe serwery, więcej nowych osób które pomagają w rozkręceniu sieci itp. Nie ma co się tu rozpisywać. Sieć rozkręca się dzięki społeczeństwu tak jak i Administracji.

 

 

Teoretycznie masz rację. To by było na tyle. Na tym etapie chciałbym zakończyć nasz krótki i spontaniczny wywiadzik. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i życzę miłego dnia, pozdrawiam.

 

 

Ja także dziękuję Ci za udzielenie mi wywiadu. Jeżeli można to chciałbym pozdrowić Pana Tomasza (Consecuente) jak i resztę osobników z naszej sieci  :)

 

 

 

A więc tak przebiegł nasz na prawdę nie za długi wywiad. Chciałbym serdecznie podziękować DarkCzechowi za trzymanie wysokiego poziomu podczas przeprowadzania naszej konwersacji. 

 

Dziękuje i wam moi drodzy za poświęcenie chwili i przeczytanie naszego tworu. Pozdrawiam, Sky's The Limit.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze raz dzięki za wywiad.

 

 

 

Jeżeli można, poprawiłbyś parę błędów w moich wypowiedziach xD

 

 

 

Przykłady:

 

 

 

Przedostatnie pytanie. "Sieć rozkręca się dzięki społeczeństwo, tak jak Administracji."

 

 

 

 

I wiele innych błędów interpunkcyjnych, ale mam nadzieję że nikt nie zauważy xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...