Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Lionblade podanie .

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie:Bartłomiej

 

2. Kontakt: gg 47625245 skype Barteeeek widać mnie na ts3 i steam chuckskull555

 

3. Lokalizacja:Jędrzejów

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a:Około 3h dziennie

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około):około 2-3h dziennie więcej czasami w week około 4-5

 

6. Posty (min. 50 sensownych):Oczywiście że mam ale jako nie miałem nigdy rangi na tym forum to nie mam gdzie się wypowiadać .

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie):Chciałbym pomóc bo niestety nic innego się nie da zrobić bo form jest ogarnięte ale sądzę iż się przydam bo znam ortografię która u moda jest bardzo potrzebna jak u redaktora . Na forum głównie chciałbym się zajmować działem nasze serwery najbardziej cod mod . Chodzi mi o każdy serwer coda .

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum:nasze Serwery.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:Oczywiście że tak.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Tak przykładem jest tego że np zaczynam napisze co H@ bo często to robię to pierw się pytam czy ma czas . H@ mogę to potwierdzić .

 

11. Coś o sobie:Imię nadano mi Bartek lat mam 16 nie długo 17 . Pochodzę z Jędrzejowa tą rangę miałem już i wiem jak zamykać otwierać itp bo to chyba postawa . Pochodzę z woj.Świętokrzyskiego w miasta Jędrzejów które jest słynne z muzeum Zegarów których jest mało .

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB):ZNam się na tym obsługiwałem już skrypt IPB gdyż miał już tą rangę i wiem o co biega .

 

13. Obowiązkowe mikro:mam

 

 

 

Coś  ode mnie .... Wiem że widzą mnie od tej złej strony albo ja składam te podania bo chciałbym u was zaistnieć i być kimś więcej niż tylko graczem .

 

Może nie którzy źle się do mnie przekonali ale na prawdę po drugiej stronie medalu nie jestem taki jak wam się wydaje . I Przepraszam was za te moje podanie ale zrozumcie że chciałem zaistnieć . Wymagania spełniam i może dacie mi szansę ale to zależy tylko od was ... Pozdrawiam Bartek !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra nie ma co zwlekać ;

 

 

 

- Rejestracja: 15 wrz 2013

- Aktywnością nie zachwycasz

- Chcesz zaistnieć, to daj się bardziej poznać, anie składając podanie o Moderatora.

- Kulturą nie zachwycasz.

 

 

Na Nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Powód: Na prośbę, autora Zamykam/odrzucam Podanie.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...