Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]ban za bfg

Rekomendowane odpowiedzi

data i godzina 10.25.2013  14;40

 

 

 

admin. procentowy

 

 

 

mapa.  eldorado

 

 

 

uzasadnienie. gdy powiedzialem jemu ze gosc uzywa broni na rozgrzewce pozniej to chyba ze zlosci dal mi bana pozniej za bfg a ja pierwszy raz widze ze mozna dostac za to bana

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A może tak wzór ? 

 

 

 

 

Skargi i problemy

Wzór skargi:

Data i godzina:

 

Nick admina/gracza, który zawinił:

 

Dowody:

 

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:

 

Skargi bez dowodów kończyć się będą ostrzeżeniem dla skarżącego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13. Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado i de_alexandra przez pierwsze 7 sekund rundy. 

 

 

 

Jakieś Pytania ? 

 

 

 

 

 

A zapomniałbym... Nie grałem, od początku mapy, wszedłem na serwer, pod koniec rozgrzewki... :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

13. Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado i de_alexandra przez pierwsze 7 sekund rundy. 

 

 

 

Jakieś Pytania ? 

 

 

 

 

 

A zapomniałbym... Nie grałem, od początku mapy, wszedłem na serwer, pod koniec rozgrzewki... :)

 

 

grales bo mape przed zemna na assulcie gralismy nie sciemniaj nie masz pojecia o byciu adminem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha... Żartujesz sobie, prawda ?

 

 

 

To, że grałem mapę cs_assault, to nie znaczy, że musiałem grać mapę de_eldorado od samego początku :). Tak się składa, że w chwili zmiany mapy, schowałem cs'a by wejść na Forum...

 

Na serwer wszedłem, jak było 14 sek +/- do końca rozgrzewki... 

 

 

 

"Nie masz pojęcia o byciu adminem" Na te słowa, mam ....ane ;) To, że ty tak sądzisz mnie nie obchodzi. Zamiast płakać, na serwerze i na Forum, mogłeś zrobić ss'a w chwili zabicia, bronią na rozgrzewce. 

 

 

 

 

 

 

 

Ale chwileczka, z tego co mi się wydaje, to Skarga nie dotyczy tego, że nie zbanowałem jakiegoś gracza, za to, że używał broni na rozgrzewce nie prawdasz ? 

 

 

 

Pozdrawiam. :hi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Powód:
Skarga jest bez sensu , gracz nie przedstawił dowodów . Tym razem dostajesz upomnienie . Regulamin mówi jasno , przed wejściem na server , trzeba dokładnie go przeczytać. A co do pracy adminów, to już nie Tobie to oceniać . Pozwolisz Procentowy , że zamknę . 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...