Skocz do zawartości
eR.

[ZAMKNIĘTY]u@

Rekomendowane odpowiedzi

No to siemka dawno mnie nie było na forum i widzę że dużo się zmieniło, na "Forum"

 

 

 

Chciałem ogólną skargę złożyć na  Adminów Cod.

 

Nie czytacie u@ prawie w ogóle. A global jest dla was zabawką gdzie jest spam  typu "paka-hosty"

 

Nie wiem ile dzisiaj do was pisałem na u@ ale naprawdę to się robi denne. 

 

Nie grałem z 3 miesiące na mh ale jeżeli chodzi o adminów Cod to się zmienili ale nie pod względem wykonywania swoich obowiązków. 

 

KaKaroTTo

 

Napisałem słowo Kur... na u@ a on do mnie że dostane zaraz bana za kulturę a jak pisałem  o odpałach to nie raczył ruszyć tyłka na spec.

 

 

Mam nadzieję że jakiś h@ ruszy ten temat bo na chu... grać jak Admini nie reagują na u@ 

 

 

:***************

 

 

 

 

 

Skargi bez dowodów kończyć się będą ostrzeżeniem dla skarżącego. + 1pkt ostrzeżen. / Procentowy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Er Nie wiem jak inni ale ja pamiętam jak byłeś adminem i jakoś szału  nie było, i nie płacz jak typek zabił ciebie 4x to odrazu ma wh jak patrzylem na niego to nic nie wskazuje na to. A według mnie nie ma czegoś takiego  dawanie fragowac" nie spotkałem sie jeszcze z taką sytuacja  ze admini Cod 200 banują graczy dając im ss'y jak maja lepsze staty od nich.. Pisz  co chcesz ale ja osobiście uważam ze admini Cod 200 Wykonują dobrze swoją role...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


eR. jeśli chodzi ci o teraz wieczór wiem widziałem ze spamowałeś ze gość ma WH... siedziałem ja i Gr@nd patrzyliśmy na niego... On po prostu miał perk że mógł dobrze widzieć niewidzialnych (czyt. ninje) czyli ciebie :) poza tym o tej porze jest dużo cheaterów wiec na każdego trzeba patrzeć :) tyle ode mnie.

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Er Nie wiem jak inni ale ja pamiętam jak byłeś adminem i jakoś szału  nie było, i nie płacz jak typek zabił ciebie 4x to odrazu ma wh jak patrzylem na niego to nic nie wskazuje na to. A według mnie nie ma czegoś takiego  dawanie fragowac" nie spotkałem sie jeszcze z taką sytuacja  ze admini Cod 200 banują graczy dając im ss'y jak maja lepsze staty od nich.. Pisz  co chcesz ale ja osobiście uważam ze admini Cod 200 Wykonują dobrze swoją role...

 

 

Szału nie było ?? To czemu byłem ogólnie z dwa lata adminem i mi go nie zabrali ?? " nie licząc kłótni z Veedarem i Radoxem "

 

A co do mojego płaczu to go nie było tylko piszę na u@ a nie widziałem żadnej reakcji. Jak tylko napisałem Ci że muszę pogadać o tym z Aquaxem to szybciutko mi napisałeś że zaraz zobaczysz go jeszcze raz....

 

 

I nie prowokuj mnie do kłótni tym że mi tu wypisujesz głupoty o tym  że płaczę.....

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tyle razy proszę, jeśli ktoś zgłasza podejrzanego gracza na say admin, odpiszcie mu po sprawdzeniu. Cokolwiek, może być " czysty", " nic nie ma". Unikniecie w ten sposób takich skarg. A gracze będą wiedzieli, że widzicie co do Was piszą i że ich nie olewacie. Czy to takie trudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja tez pamietam jak byles adminem , slowo jakie uzyles piszac do mnie na u@ nie spodobaly mi sie dlatego tak Ci napisalem. A co do twoich nominacji na u@ - ktos Cie zbil i pisales od razu o sprawdzenie :) jezeli kogos sprawdzalem juz i nie podpadl mi dlaczego mialem robic to ponownie? 

 

 

 

jezeli gosc klnie w moim kierunku to dlaczego ja mam jeszcze odpisywac mu na kazde oskarzenie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za obrazę dajesz bana, a odpisujesz na zgłoszenia, bo jestes adminem. Nie jest to funkcja obowiązkowa i dostałeś ją na własną prośbę. W związku z tym wywiązywać się z niej należy. Admin jest dla serwera a co za tym idzie dla graczy. Jeśli mnie potrafisz współpracować z ludźmi różnego pokroju adminem być nie możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


eR. człowieku ale że ktoś czasami nie przeczyta u@ to nie znaczy że musisz obrażać administracje, wczoraj kilka razy błysnąłeś swoim słownictwem ale przymrużyłem trochę na to oko i nie dałem ci bana...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Że się wtrącę. Kim jest dla Ciebie eR. że przymrużałeś oko? Jakby to kto inny napisał, byś zbanował jak mniemam. Więc chciałbym zaznaczyć, że eR. jest też zwykłym graczem, którego również ( co może być dziwne ) regulamin obowiązuje. Więc nie rozumiem, dlaczego go nie zbanowałeś..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

eR. człowieku ale że ktoś czasami nie przeczyta u@ to nie znaczy że musisz obrażać administracje, wczoraj kilka razy błysnąłeś swoim słownictwem ale przymrużyłem trochę na to oko i nie dałem ci bana...

 

 

 

 

 

eR. człowieku ale że ktoś czasami nie przeczyta u@ to nie znaczy że musisz obrażać administracje, wczoraj kilka razy błysnąłeś swoim słownictwem ale przymrużyłem trochę na to oko i nie dałem ci bana...

 

 

 

 

No to proszę dla kolegi ostrzeżenie bo dowodów nie ma..... skoro ja dostałem to tobie też się należy

 

I jak napiszę  " Kur.... " Na u@ to nie dlatego zeby kogoś obrazić tylko po to żeby ktoś to w końcu przeczytał.

 

A po 2 widząc że piszę na u@ i nic nie robiąc dałeś dowód na to że nie potrafisz ogarnąć swojej funkcji ponieważ nikt poza Lisuaaa nie dał mi ani żadnej odpowiedzi na temat tego co pisałem na u@ i na temat moich podejrzeń. 

 

Jak chcesz to banuj ja poczekam dla mnie nie jest CS czymś jak dla dzieciaka 12 letniego . 

 

 

Że się wtrącę. Kim jest dla Ciebie eR. że przymrużałeś oko? Jakby to kto inny napisał, byś zbanował jak mniemam. Więc chciałbym zaznaczyć, że eR. jest też zwykłym graczem, którego również ( co może być dziwne ) regulamin obowiązuje. Więc nie rozumiem, dlaczego go nie zbanowałeś..

 

 

Bounder nie spinaj się :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wydaje mi sie ze skarga bez dowodow powinna byc zamknieta?? A er po co ma ci pisac kazdy admin ze ktos jest czysty, wystarczy ze jeden to zrobi prawda? :)

 

 

Stachu tu chodzi o to ze to wszystko nie było w jednym czasie. Admin o którym napisałem że mi dał odpowiedź zrobił to po 24 w nocy  a większa ilość zdarzeń była rano i popołudniu. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

mxwk.png


Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Powód: Skarga bez dowodów. (wyjaśnione)



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.


Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...