Skocz do zawartości
Gość

Wywiad z Under.

Rekomendowane odpowiedzi

 

                                                                   cooltext1248268957.gif

 

JA

 

UNDER

 

 

 

 

 

Witam, z tej strony Cocainka, czy zgodzisz się na chwilkę wywiadu? :)

 

 

Tak. Oczywiście. :)

 

 

Przedstaw się gdzie mieszkasz i ile masz lat?

 

 

Nazywam się Alan. Mam 17 lat i mieszkam pod Warszawą.

 

 

Warszawa to bardzo duże miasto. Co polecasz tam zwiedzić?

 

 

To zależy w czym dany człowiek gustuje. :)

 

Napewno polecę muzeum Powstania Warszawskiego gdzie naprawdę dużo możemy dowiedzieć się o historii naszego Państwa.

W celach rozrywkowych polecałbym jakieś centrum handlowe z kinem. Osobiście polecam Arkadie, BlueCity oraz Targówek. :)

 

 

Myślę, że zachęci to naszych kochanych użytkowników. A jak tam w szkole? Do jakiej szkoły uczęszczasz?

 

 

Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego. Jest to Liceum profilowane. Ja jestem w klasie Biologiczno-Chemicznej gdzie rozszerzonymi przedmiotami są biologia i chemia.

 

 

Masz jakieś plany na dalsze życie?

 

 

Napewno zdać dobrze Maturę i dostać się na studia Medyczne. Jeżeli to by się nie udało napewno będę próbował dostać się na Biotechnologie do Olsztyna. 

 

 

Widzę dobrym kierunkiem idziesz. Masz dziewczynę?

 

 

Tak, mam.

 

 

 

Przedstawisz ją nam?

 

 

Powiem tyle ze jest to dziewczyna mojego życia. Więcej niestety nie będę zdradzał.   :)

 

 

Dobrze, nie zmuszam. Opowiesz coś o swoim dzieciństwie?

 

 

Dzieciństwo miałem wspaniałe. Bajki które oglądałem godzinami na FoxKids czy CartoonNetwork, nie to co dzisiaj DisneyXD itp. Moją ulubioną bajka z dzieciństwa był Johny Brawo, Chojrak, Ed Edd i Eddy.Oraz klan na drzewie.Zabawy z chłopakami na dworzu, granie w piłkę kwadraty, a dziś co? Tylko komputer, szkoła, lekcje.Zero zabawy, zero przyjemności.

 

Fakt, teraz liczy się gra w Cs'a. Masz jakieś plany na weekend? 

 

 

Napewno spotkać się z dziewczyną <3. Potem trochę Biologi i Chemi i wieczorkiem w Cs. 

 

 

Romantyczna kolacyjka będzie? ;D

 

 

Może romantyczna kolacyjka nie, ale na Pizze pójdziemy. :)

 

 

Mam nadzieje, że Ty stawiasz? Haha.

 

 

Jeżeli jest się Dżentelmenem to czasem trzeba.

 

 

Racja, racja.Jakiej muzyki lubisz słuchać?

 

 

Tego co wpadnie w ucho. Ostatnio jednak Bruno Marsa , Alex Hepburn. :)

 

 

A jaki jest twój ulubiony rodzaj muzyki?

 

 

Pop & Rock.

 

 

Jaki jest twój ulubiony wykonawca?

 

 

Wiesz dobre pytanie, lecz nie mam ulubionego wykonawcy.

 

 

Dobrze. Przejdźmy może teraz do gry Counter Strike. Jak zaczeła się twoja przygoda z cs'em ^^?

 

 

Moja przygoda z cs'em zaczęła się jakieś 4-5 lat temu. Zaczęło się dokładnie od minecrafta gdy grałem z kolegą. To właśnie on namowił mnie do tej gry. Napoczątku jak każdy mówiłem ze to głupie, jak można w to grać lecz przekonałem się do tej gry. Na początku grywałem w zwykłem FFA oraz FFA+BF2. Z czasem zmieniałem mody, aż skończyło się na Cod Modach.

 

 

A skąd dowiedziałeś się o Multi-Head.pl?

 

 

O Multi-Head.pl dowiedziałem się z Cs'a. Gdy przeglądałem w grze serwery online zauważyłem serwer DD2 30/32 mówię wejdę zobaczę. Tak mi się spodobał, że zacząłem na nim grywać aż dostałem pierwsze SS. Trzeba było wtedy założyć konto na forum i tak to się wszystko zaczęło.

Mówie DD2 ponieważ dawniej grałem na innym nicku którego jednak z pewnych racji nie mogę zdradzić.

 

 

Zadam Ci krótkie pytania, OK?

 

 

Ok.

 

 

DD2 vs CODMOD?

 

 

CodMod.

 

 

AWP vs M4A1?

 

 

M4A1.

 

 

JAIL BREAK vs DEATHRUN?

 

 

Jail Break.

 

 

CS vs LOL?

 

 

Cs.

 

 

Dobra, to koniec.Wymień 6 najlepszych twoim zdaniem osóbek na Multi-Head.pl.

 

 

Consecuante, Aquax, Bounder, Chudy, Sula, Cocainka. ?

 

 

Może chcesz jeszcze kogoś pozdrowić? :)

 

 

Chciałbym pozdrowić całą ekipę Multi-Head.pl.

 

 

Dziękuje Ci za udany wywiad.Trzymaj się. 

 

 

Również dziękuję za wywiad i życzę miłego dnia. :)

 

 

 

                                                     cooltext1248300495.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Większość pytań jest skopiowane z innych wywiadów. Tak mi sie wydaje. 

 

 

Nie jest skopiowane.Może wydaje Ci się że te krótkie pytania awp czy m4a1 .. ale przyszlo mi akurat to na myśl :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie rozumiem. Przypierzacie sie do dziewczyny że kropki przecinka niema czy pytania są skopiowane. Ona robi to z własnej nieprzymuszonej woli. Ciekawe jestem jakby niektórzy postawili sie w jej sytuacji i mieli zrobić z kimś wywiad. Dziewczyna stara się widać ze daje z siebie duzo a wy ja jeszcze krytykujecie. COcainka nie przejmuj sie jest dobrze!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...