Skocz do zawartości
HardeQ

Wywiad z RastaManem.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszym gościem, odpowiadającym na kilka krótkich pytań został RastaMan.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam do czytania wywiadu C:

 

 

 

 

 

 

 

Ja - Pomarańczowy

 

 

Rastaman - Jasny Niebieski

 

 

 

 

Witaj, jestem redaktorem MH. Mam na imię Krystian i chciałbym byś udzielił mi odpowiedzi na kilka różnych pytań, zgadzasz się?

 

 

 

Witaj :) Tak zgadam się.

 

 

Więc tak, kiedy zaczęła się twoja przygoda z Multi-Head i czy żałujesz, że tu zawitałeś?

 

 

Zaczęła się ona dobre 2 lata temu , kiedy to pojechałem pewnego dnia do Krzysia (vEq.!) i grał on w cs. Ja na początku sądziłem że to głupia gra ale z czasem to się zmieniło. Pobrałem cs 1.6 by Łukasz, zapisałem IP i zagrałem. Na początku nie szło mi dobrze i jak każde dziecko wkurzałem się więc postanowiłem kupić ninję. Potem zrobiłem konto na forum żeby wstawić moje pierwsze ss ;d. Miałem z tym mały problem ponieważ nigdy tego nie robiłem. Pomógł mi w tym Krzysiu, wstawiłem i dostałem UB, a potem to już nie pamiętam ale tak się to potoczyło że złożyłem podanie i tak o to zostałem na dłużej. A czy żałuję? Nie, nie żałuję, poznałem tu bardzo dużo świetnych i miłych osób. Złożyłem podanie na admina po raz 1 na "starym" wyglądzie forum i Vedaar je odrzucił, jednak nie dałem za wygraną. Sprawa z Vedaarem każdy wie jak się skończyła. Złożyłem ogólnie 3 podania i dopiero za 3 podaniem zostałem przyjęty ale nie przez opiekuna którym był eR. tylko wyjaśniłem sprawę naszemu Administratorowi czemu nie mogłem wchodzić i tak o to jestem i mam nadzieję że on tej decyzji nie żałuje.

 

 

Bardzo ciekawa i złożona wypowiedź. A skąd się wziął pomysł na twój nick?

 

 

Jak tworzyłem to myślałem nad odpowiednim nickiem bardzo długo, chciałem mieć taki wybujały z różnymi znakami. Tylko po dłuższym namyśle zaistniała taka "lampka" i spytała czy będę na nim grać na pewno długo. Więc postanowiłem wymyślić bardzo prosty nick, a wtedy bardzo mi się podobały różne piosenki reggae i moje otoczenie słuchało tego typu a wiadomo przecież "Z kim przystajesz takim się stajesz". Więc postawiłem na RastaMan i tak zostało do dziś .

 

 

Imponujące. Moje nicki powstają przeważnie po jakichś dłuższych przemyśleniach. Drogi RastaManie chciałbym Cię zapytać czy interesujesz się jakimś sportem?

 

 

Tak. Interesuję się piłką nożną i to jest bardziej hobby, a moja szkoła ostatnio zdobyła Mistrzostwo Poznania :D. Piłka nożna to nie tylko bieganie , to też walka z samym sobą na ile Cię stać. Jeśli grasz mecz (nawet taki na orliku zwykły, nie żaden klubowy) to ten mecz jest testem i z każdym meczem wiesz w czym popełniasz błąd i starasz się aby go nie popełniać. A nie wiem czy też sportem można to nazwać ale jeżdżę też na hulajnodze wyczynowej. Umiem na razie Barspina,360,180 "fejki", odwijka i jeszcze trochę innych :).

 

 

Co do piłki nożnej to jestem świadom tego, ponieważ sam param się grą w piłkę. Drogi Rasto czy chciałbyś kogoś z "starej ekipy" zobaczyć z powrotem w naszych szeregach?

 

 

Jest dużo osób i trudno przypomnieć, ale są chyba z 2 może 3 osoby. Teraz to nie pamiętam ale jakby ktoś mi przypomniał to na pewno bym wyraził jakaś opinie :). Ale chciałbym widzieć dużo adminów z starej paczki Cod Moda :).

 

 

Rozumiem, rozumiem. Czy wierzysz w słowa "Ile od siebie dajesz, tyle do Ciebie wraca"?

 

 

Tak i to bardzo. Gdyż daję od siebie tyle ile mogę w codziennym życiu np. w nauce to wraca mi się w pozytywnych ocenach, a w Cs jeśli dam to co mogę to wraca się z czymś większym i nie warto się poddawać, ponieważ na pewno dostaniemy nagrodę za to co robimy.

 

 

Miałeś kiedyś jakiekolwiek problemy w szkole?

 

 

Tak i to bardzo dużo, zazwyczaj z zachowaniem ;/. Przez to wielu nauczycielom zachodziłem "za skórę".

 

 

Rozumiem, jak zapatrujesz się na osoby tnące się "by załagodzić ból"?

 

 

Dla mnie to jest głupie...  Ja też jako człowiek przeżywam ból z różnych powodów ale nie potrzebne mi tnięcie się. Według mnie to te osoby robią to jedynie bo inni to robią .

 

Podzielam twoje zdanie. Jakiej muzyki najchętniej słuchasz?

 

 

Rapu zazwyczaj. Szczególnie Słonia.

 

 

Czy jest coś, co chciałbyś robić w przyszłości?

 

 

Chciałbym skończyć szkołę i iść na prawo albo na technik/informatyk.

 

 

Wracając do Multi-Head. Czy masz swoich ulubieńców na naszej sieci?

 

 

Ulubieńców to nie posiadam ale chciałbym podziękować/pozdrowić Consecuente , aquaxowi , TWS za danie mi szansy oraz Trikera , vEq'a , redaktorów , Sule , 7 , Saleziana , Hapcia , Procentowego , Lovonanego  , Cowboya , Pozdra , Toxica , KakaroTTo , Boundera , Dnia , Mr'ke , hds'a , Peq'a , Sikore , Staszq'a No to takie botki :D Największe :P I HardeQ'a ;d

 

 

A dziękuje :) Na tym etapie chciałbym zakończyć nasz wywiad. Dziękuje za wywiad, życzę Ci miłego dnia.

 

 

Również dziękuję za wywiad i życzę miłego jakże i spokojnego dnia

:).

 

Liczę na to, że wielu z was dowiedziało się czegoś o naszym kochanym RastaManie.

Pozdrawiam, redaktor Sky's The Limit.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...